Press "Enter" to skip to content

Žiemiškos dekoracijos

winter-cozy-socks

Paprastai, po Trijų Karalių, kai nupuošiamos eglutės ir nukabinamos spalvingos girliandos, namai atrodo kaip nurengti. Už lango dar sniegas, arba, dar blogiau, lietus ir purvas. Namie drėgna ir nejauku. Grįžus iš lauko norisi apsiauti vilnones kojines, išsitraukti šiltą, pūkuotą megztinį ir išsivirus arbatos susisupti į pledą.

Taigi, nepamirškite namų dekoro ir neprasidėjus Valentino dienos raudonų širdelių karštinei. Juk žiemą irgi galima rasti įvairių idėjų, kurios tinka ne tik Kalėdoms. Pirmiausia, siūlyčiau atkreipti dėmesį į kreida raomas lentas ir namų planuoklius. Šios nuotrauka iš www.hgtv.com:

CI-Liz-Latham_chalkboard-winter-mantel_s4x3.jpg.rend.hgtvcom.1280.960Kelios smagios mintys, piešinukai ir detalės – ir atrodo, kad namie šilčiau. Žinoma, Jūs galite sugalvoti savo idėjas – tarkim pasigaminti ar nusipirkti sienų lipdukus, bet tokios „nuvalomos” dekoracijos dinamiškesnės ir jas lengviau koreguoti pagal nuotaiką.

Nepamirškite ir namini augalų. Sodri žalia spalva, suderinta su balta ar mėlyna – puikus namų akcentas (nuotrauka iš erinniehenke.com):

img_1216_edited-12

Žiemos dekorui galite naudoti ne tik kambarinius, bet ir lauko augalus – narcizus, hiacintus, tulpes ar krokus. Jų visai nebrangu nusipirkti sodo prekių ar gėlių parduotuvėse. Gyvi augalai džiugins ne vieną dieną (nuotrauka iš decornos.blogspot.com):

 

winter-decorating-with-flowersO jei nemėgstate gyvų augalų arba nenorite jiems leisti pinigū – galite tiesiog prisirinkti augalų šakelių ir susmeigti jas į vienodas vazas (nuotrauka iš homespunwithlove.blogspot.com):

diy-winter-ideas

Tik nepamirškite „pusnynų” – iš druskos, cukraus ar baltų žvakių drožlių.

Vietoj šakelių galima naudoti ir žvakes (nuotrauka iš www.freeallimages.com), nes gyva ugnis smagiai sušildo šaltais vakarais:

diy-winter-wonderland-decorations-1Jei neturite vienodų stiklainių, puikiai tiks ir kitokie indai ar vazos. Beje, stiklainius suvienodinti galima juos dekoravus dažais arba tiesiog aprišus servetėlėmis ar tampomu popieriumi.

Nupuošus eglutes, nebūtina nuimti ir visas žiemiškas dekoracijas – baltu šerkšnu papuošti konkorėžiai, snaigės ar kaspinai gali pakabėti ir ilgiau (nuotrauka iš www.freeallimages.com):

e10a7ac9fb95d33b73a5ccd81e912043

Šios dekoracijos juk spyglių nemeta.

Žiemą dekoruodami namus nepamirškite ir kvapų – šildančio cinamono, gvazdikėlių aromato. Pats paprasčiausias būdas iškvėpinti namus – užplikyti prieskonių arbatos ir iškepti pyragą ar imbierinių sausainių. Netgi suvalgyti jų nebūtina, nuotaika iš sykio pagerės.

Nepamirškite žiemiškai papuošti ir baldų – storas, minkštas pledas ant sofos, megzti aksesuarai – šildo ir suteikia jaukumo žiemai:

Sixty-and-Me-Unbelievably-Cozy-Clothes-and-Useful-Accessories-to-Try-this-Winter-Kada jei ne dabar verta įsileist į namus baltą spalvą!

Gražių namų ir jaukumos!

Cozy-Winter-Bedroom-Decoration

Nuotrauka iš livingimpressive.com