Press "Enter" to skip to content

Keletas vasariškų dekoravimo idėjų

Vasara pilna uogų, gėlių ir … progų. O kai yra progų, tai tenka prisigalvoti įvairiausių dekoro detalių, aksesuarų, nors vasara ir šiaip spalvinga, žydi gėlės, daug dekoratyvių augalų ir žalumynų. Patys pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia apmąstyti – šviestuvai, gėlės, stalo puošmenos. Taigi, keletas pavyzdžių iš įvairių interneto puslapių.

Dažniausiai, susimąstome apie apšvietimą. Viena iš idėjų – spalvingos žvakidės-stiklainiukai:

Žinoma, galima nueiti į prekybos centrą ir nusipirkti pačių įvairiausių formų bei spalvų šviestuvų, bet savo rankomis padaryti daiktai – šiltesni. Be to, taip galima ir sutaupyti. Juolab vasaros vakarų šviestuvai neprivalo būti labai preciziški, svarbiau idėja ir bendras įspūdis.

Vasarą nesudėtinga ir papuošti vaišių stalą – pastatei gražų vazoną, aprišai juostele ir gražu. Galima į tai pažiūrėti išradingiau – į vazonėlius prisodinti vėjo malūnėlių:

Tos, kas turi kantrybės – gali pasigaminti burbulus puokštes iš uogų ar  gėlių:

Vasarą tinka įvairių formų vazos, netgi stiklainiai ir buteliai. Juos galima dekoruoti juostelėmis, siūlais, vaisiais ar bižuterija:

Galite pasigaminti ir įvairių girliandų:

Langus ir terasas galima dekoruoti skintomis:

arba pasodintomis gėlėmis:

Nepamirškite ir vintažinių daiktų, kuriuos galite prikelti naujam gyvenimui. Juk nebūtina viską dekoruoti plastiku ir popieriumi.

Gėlėms susodinti gali praversti ir skardinės:

O kiemui dekoruoti – senos dėžės:

Gražių vasaros akimirkų!

 

Nuotraukos iš įvairių interneto puslapių.