Press "Enter" to skip to content

Idėja namams: nėrinių šviestuvas

Foto iš dosfamily.com

Šį sykį pristatau dar vieną naujovę, kuri gali nudžiuginti tuos, kurie namuose turi daug nertų servetėlių, bet neturi šviestuvo. Taigi prireiks klijų, baliono ir servetėlių. Instrukciją rasite dosfamily.com tinklapyje.

Smagių darbelių!

9 Comments

  • Dainius Tulaba Dainius 2011 04 03

   Šaunu.
   P.S. Mariau, marš atnaujinti skilties, kur prisirašęs, kad vaikų neturi ;)

 1. Ilona-Eitnė Eitne Post author | 2011 04 04

  Paprastesnį turėjom senuosiuose namuose – dabar kitas lygis gręsia ;)

 2. margariux margariux 2011 04 06

  O tai nuo lempos įdomu nesuminkštėja tie klijai? Mąstau, kad ir aš pasidarysiu tokį dalyką.. Nors gal dabar tos taupančios spyruoklinės lempos nekaista :)

 3. margariux margariux 2011 04 06

  Cha cha.. Marius atsakė į mano klausimą savo įraše.

 4. Ilona-Eitnė Eitne Post author | 2011 04 07

  Margarita, nespėjau net atrašyti :) Mes vaikų kambaryje buvom tokią pasidarę, dar drugeliais nertais nudekoravę :)Nežinau, ar vėliau jai kas nors atsitiko, nes tik metus džiaugiamės :)

 5. Margariux Margariux 2011 04 07

  Metai irgi ne trumpas laikas :) Aš manau pasidarysiu. Bet dabar neriu anklodėlę kūdikėliui, tai sekantis darbas bus servetėlės :)

 6. Ilona-Eitnė Eitne Post author | 2011 04 25

  Užjaučiu, Margarita. Greičiausiai, buvo per daug pripūstas balionas. Aš savo kai dariau – tai ant tokio storos gumos, beveik kamuoliukinio.

 7. margariux margariux 2011 04 25

  Su dideliu liūdesiu pranešu, kad sprogo balionas.. Nju gal neįdomu, bet pasiguosti noriu.. Labai gražiai padariau, sunėriau raudoną su baltu suderinau siūlus.. Vargau visą savaitę.. Sutepiau su klijais ir.. Velykų rytą dar buvo sveikas, bet neišdžiūvęs, o po pusryčių balionas susprogo :( viskas iškeliavo į šiūkšlių dėžę, nes nusprendėm, kad gali kanalizacija užsikimšti ir negalima tiek lipalo išplauti.. :( labai liūdžiu..

Comments are closed.