Nuotrauka iš themoderncottage.com

Patiko rašyti apie interjerą. Kaip ir sakiau – jeigu įkyrėsiu – sakykite, kad gana. Taip jau būna, tol kol ką nors naujo kuriu, konstruoju – perskaitau masę informacijos dominančiu klausimu. Šiuo metu – labai daug mąstymo užima naujų namų kūrimas – tai greit galėsiu imtis interjero kūrimo verslo (čia buvo juokas, interjero dizaineriams nėra ko nerimaut).

Pirmiausia, reiktų pamąstyti, ką norėtumėte matyti ant sienų – šeimos nuotraukas, paveikslus, vaikų piešinius. Renkantis sienų dekorą, reiktų pagalvoti apie kokį nors požymį, kuris suvienytų visus pasirinktus akcentus – gal būt tai spalvinė gama, rėmai, forma, laikmetis. Labai didelė eklektika – truputį išbalansuoja, vargina. jei viskas bus vienoda, su mažai emociju – vėl atrodys nuobodžiai.

Pakui, nepatingėkite iš popieriaus išsikirpti atrinktų paveikslų prototipų. Nes vienaip atrodo išdėliota ant grindų, visiškai kitaip ant sienos. Be to dažymo juosta priklijuoti šablonus žymiai paprasčiau, negu vis iš naujo gręžti skylę varžtui ar derinti valo ilgius, jei kabinate ant valų.

Štai keletas pavyzdžių, kaip gali būti sukabinti paveikslai:

 

Kaip matome, derinimo būdų gali būti pačių įvairiausių. Daug kas priklauso nuo paveikslų dydžio, rėmų formos. Gal būt Jūs labai išradingi ir sugalvosite paveikslus sukabinti kaip širdį arba skritulį.

Išlyginimas pagal vidurio liniją:

Dar vienas būdas – lentyna:

Namai – mažytė meno galerija:

Juodai baltas sprendimas:

Va toks spalvingas įrašas apie paveikslus ir jų kompozicijas. Bet juk paveikslai ir yra spalvinga, nes juoda ir balta – irgi spalvos.

Smagių minčių ir gražių namų!