Artėjant gražiausioms metų šventėms, pagalvojame ne tik apie dovanas, bet ir stalo puošybą. Keletas idėjų, kurios padės išsiversti be didelių piniginių sąnaudų, bet džiugins akį rezultatu. Pats paprasčiausias būdas – panaudoti vietoj žvakidžių vazas ir priberti jas spanguolių, negliaudytų riešutų arba spalvingų pupelių. Arba apklijuoti džiovintais vaisiais.

Jeigu neturite vazų, galima panaudoti ir stiklainius – juos švariai išblizginkite, priberkite Glauberio druskos (ji naudojama ir vonios druskai gaminti), dekoruokite pušų šakelėmis ir konkorėžiais:

Virtuvei dekoruoti galite panaudoti ir maisto gaminimo prietaisus. Negi ne žaviai atrodo tarka?

Kalėdiniam stalui papuošti galima panaudoti ir tuščias konservų dėžutes, jas dekoruokite juostelėmis ir išbadykite ornamentus:

Nepamirškite ir eglutės žaisliukų. Suderinę stalo atributiką – servetėles, staltiese, indus galite išgauti subtilų, vieningą vaizdą:

Truputį daugiau darbo reikalaujantis, bet ne mažiau žavus rankdarbis – žvakidės iš nuotraukų. Jose gali atsispindėti svarbiausi metų įvykiai, smagiausios akimirkos:

Jeigu nepatingėsite, namuose tikrai rasite puikių priemonių jaukumui ir grožiui sukurti:

Puikių minčių!

Iliustracijos iš heartloveweddings.com, shorelychic.blogspot.com, zeospot.com, boards.weddingbee.com, budgetwisehome.com, flowe-rs.com, designedbythebride.blogspot.com