Press "Enter" to skip to content

Stilistė Kristina pataria: stilingam pavasariuit_Lenka v studii 073 (1)

Pradedame įrašų ciklą – „Stilistė Kristina pataria”. Pavasaris toks metas, kai norisi, ką nors keisti – peržiūrėti spintas, susidėlioti naujai garderobą. Nors kaip sakoma, žmonės visada žino tris dalykus – kaip rengtis,valgyti ir auklėti vaikus, šį sykį pakalbėsime apie aprangą.

Garderobą peržiūrėti vertėtų du kartus per metus – pavasarį ir rudenį. Pirmiausia, iš spintos išimkite visus rūbus, kad matytumėt, ką turite ir iš ko geriausiai padaryti komplektus.

Vertėtų išimti visus rūbus, kurie Jums per maži arba per dideli – jų vis tiek nenešiosite. Beje, šiuos rūbus geriausia atiduoti labdarai arba parduoti, bet nesugalvokite dovanoti draugėms – čia todėl, kad paskui nekiltų bereikalingų emocijų ar sentimentų.

Vėliau sudarinėkite komplektus. Komplektas, tai rūbų visuma pradedant apatiniais baigiant aksesuarais.

Jeigu dėl kurio nors rūbo abejojate – pakabinkite jį priešinga kryptimi, nei įpratę spintoje. Tada, kai jį apsivilksite – perkabinkite teisingai. Visus, kurie iki sekančios revizijos taip ir nebuvo išimti iš spintos – vadinasi, jie Jums ir nereikalingi – išmeskite, padovanokite arba parduokite.

Štai keletas garderobo komplektų, kurių pagrindas – šviesios kelnės ir rudi ilgi batai:

 

t_Lenka v studii 062 t_Lenka v studii 043 t_Lenka v studii 025 t_Lenka v studii 023 Lenka v studii 076

Būkite žavios ir išradingos, kartais tereikia pritaikyti keletą įdomesnių akcentų ir tas pats drabužis atrodys visiškai kitaip. Kitaip atrodysite ir Jūs.

Laukiame klausimų apie madą, stilių ir įvaizdžio kūrimą. Klausti galite komentaruose, emailu arba Facebook.com/stylist.lt

Ačiū už nuotraukas Kristinai.

One Comment

  1. Freida Freida 2013 04 12

    kad negaliu visu dydiu paziureti komplekto su rudom kelnem irudais batais, pati pirma virsutine didele foto, 6 kitos apacioje. neatsidaro

Comments are closed.