Press "Enter" to skip to content

5 skirtingi gimtadienio sveikinimo būdai

gimtadienis

Kiekvienam žmogui gimtadienis yra ypatinga šventė. Argi ne taip? Jie įžengė į šį pasaulį būtent tą dieną, tik prieš daugiau ar mažiau metų. Dėl to verta pasistengti ir pasveikinti draugą ar draugę kuo išradingiau. Ar norite sužinoti kaip tai padaryti? Štai keletas būdų kaip skirtingai, bet įmantriai pasveikinti jūsų pažįstamą žmogų gimtadienio proga.

1. Nusiųskite muzikinį pasveikinimą

Vietoj įprastos atvirutės galite sukaktuvininką pasveikinti elektronine, susiradę ją internete. Galite nusiųsti netgi daugiau negu vieną internetinę atvirutę. Tiesa pasakius, galite padovanoti kiek tik norite pasveikinimų, visiškai nesvarbu kuriuo paros metu. Tuo pačiu galite pagražinti atvirutę melodijomis, animacijomis bei keletu palinkėjimų, visam tam yra įvairių internetinių svetainių.Tokie gimtadienio sveikinimai yra labiau suasmeninti, šiltesni.

2. Pasveikinkite per radiją

Ar nebūtų nuostabu išgirsti savo vardą bei gimtadienio sveikinimą per radiją? Užsakykite asmeninį, jūsų artimam žmogui skirtą pasveikinimą per jo mėgstamiausią radijo stotį,

3. Priverskite ieškoti dovanos

Dovanos ieškojimas visada sukels didelę intrigą sukaktuvininkui, priverčiant jį galvoti kas vis dėlto slypi už visų šių paslaptingų ieškojimų. Pradedant nuo jo namų, palikite įvairių užuominų kur sukaktuvininkas turėtų eiti ir ką daryti. Ieškojimo pabaigoje, kartu su draugais bei artimaisiais, pasitikite jį su didžiuliu gimtadienio plakatu ar padainuokite gimtadienio dainą.

4. Pasveikinkite skirtingomis kalbomis

Tam jūs turėsite šiek tiek pasiieškoti informacijos. Interneto ar mokomųjų knygų pagalba išmokite pasakyti „su gimtadieniu“ skirtingomis kalbomis. Tuomet draugą ar draugę galėsite pasveikinti prancūziškai, ispaniškai, vokiškai, itališkai, arabiškai – tai priklausys nuo jūsų pasirinkimo! Bet iš pradžių praneškite jiems, kokiomis kalbomis sveikinimai bus ištarti, nes kitaip niekas nesupras ką jūs čia plepate.

5. „Pamirškite“ pasveikinti su gimtadieniu

Pasimetėte? Neilgam, nes tuoj sužinosite, jog tai yra labai neįprastas bei išskirtinis pasveikinimas. Ogi štai ką turite daryti: specialiai pamiršti pasveikinti jūsų norimą žmogų su gimtadieniu. Taip pat praneškite artimiesiems bei draugams, kad jie padarytų tą patį. Vėliau, vakare, pasitaikius progai, užriškite sukaktuvininkui akis ir nuveskite jį į slaptą gimtadienio vakarėlį! Argi tai ne išskirtinis pasveikinimas?