Press "Enter" to skip to content

Uždirbk 2012-aisiais kartu su eitne.lt

Foto: Lietuvos bankas

Ne, ne taip viskas paprasta, vien skaitydami neuždirbsite. Pasiūlymas yra truputėlį kitoks. Turbūt daugelis matėte, kad portale gana aktyviai pradėjo šmėžuoti reklama. Plačiau apie reklamą galite paskaityti specialiai tam skirtame portalo puslapyje. Ši reklama padeda padengti svetainės talpinimo ir palaikymo kaštus, administravimą. Nuo šių metų norime visiems skaitytojams pasiūlyti užsidirbti gana paprastu būdu. Jei manote, kad pažįstate ką nors, kam gali būti įdomi aukščiau minėtame puslapyje aprašyta reklama, parodykite jam pasiūlymus ir jums atiteks 20% nuo atvesto žmogaus užsakymo sumos. Vienintelė sąlyga: pinigėliai jums pervedami tik po kliento atsiskaitymo. Galbūt tai bus jūsų pirmasis uždarbis internete?

Norite uždirbti daugiau? Tapkite autoriumi. Visi aktyvūs autoriai (parašę bent 5 straipsnius portalui, kurių paskutinis ne senesnis nei 30 dienų) nuo reklamos užsakymo sumos gali uždirbti 30%. Taip pat nepamirškite ir kitų rašymo portale privalumų:

 • Portalo įrašą skaito šimtai žmonių;
 • Galima įsidėti 1-3 nuorodas į kitus savo įrašus ar puslapius
 • Straipsnyje pristatomas pats autorius – tai puiki proga tapti žinomam
 • Kiekvienas straipsnis reklamuojamas socialiniuose tinkluose. Galima pridėti ir autoriaus vardą.

Kiek jūs uždirbsite?

Pavyzdžiui jūs surandate klientą, kuris nori skydelio A pozicijoje vienam mėnesiui. 1000 parodymų šioje pozicijoje kainuoja 5 litus.  Sausio mėnesį vidutinis lankomumas yra 2500-3000 parodymų per dieną. Skaičiuojame pardavimo sumą:

30 (dienų) * 2,5 (tūkstančio parodymų per dieną) *5 (1000 parodymų kaina, Lt) = 375 Lt.

Jūsų uždarbis yra 375*0,2=75 Lt. Jei esate autorius, tuomet jūsų uždarbis 375*0,3=112,5 Lt.

Kad žinotume, kam mokėti uždarbį, tiesiog parašykite savo surasto kliento pavadinimą ir kontaktus į mūsų el. paštą dainius@eitne.lt ir klientui atsiskaičius iš karto pervesime jūsų uždarbį į nurodytą sąskaitą banke ar PayPal.

Taigi – jūs galite mus ne tik skaityti, bet ir mums rašyti, uždirbti kartu su mumis.

Ir nepamirškite apsilankyti portalo Facebook bei Google+ puslapiuose – ten kartais vyksta konkursai, kuriuose galima išlošti visai šaunius prizus!

Jei turite klausimų ar pasiūlymų, galite parašyti mums iš kontaktų puslapio ar tiesiog el. paštu dainius@eitne.lt.

Straipsnis „Reklama versle”

10 Comments

 1. Dalius Dalius 2012 01 04

  Noėjau pasitikslinti: Jūs čia siūlote nelegalų darbą ?

  • Dainius Tulaba Dainius Tulaba Post author | 2012 01 04

   Daliau, tikslinkis :)
   Bet kokios pajamos iki 8000 Lt per metus neapmokestinamos. Viskas legalu.

   • Dalius Dalius 2012 01 04

    Dainiau: Jūs klystat. Jei gerai pamenu minėti 8k Lt taikomi neregistruojamo turto pardavimui.

    O straipsnių rašymas.. „nepalenda” po ta kategorija. Itariu VMI jas gali laikyti darbinėmis pajamomis su visomis iš to išplaukiančiomis pasekmėmis.

    Su panašia problema esu susiduręs anksčiau, tai viskas atsiremdavo i autorinę arba verslo liudijimo turėjimą.

    Aš pats daugiau inžinierius ir su mokesčiais nelabai susipažinęs. Būt labai naudinga tirėt kokią nuorodą į VMI ar „straipsnį” ar „forumą”. Jei nesunkų mestelkit kokį linką, jei ne į komentarus tai bent į e-mail’ą.

 2. 2012 pradžia – iššūkiai | 30 dienų, kurios pakeis tavo gyvenimą 2012 pradžia – iššūkiai | 30 dienų, kurios pakeis tavo gyvenimą 2012 01 21

  […] tuos rezultatus, leisiu sau pareklamuoti čia vieną savo projektų ir galimybę iš jo uždirbti. Yra pasirinkimas ir tiems, kas norėtų uždirbti mažiau, ir ambicingiems, kuriems minimumo […]

Comments are closed.