Press "Enter" to skip to content

Suvenyrai ir verslo dovanos

Jeigu turite savo verslą, tikrai ne vieną sykį susimąstote apie klientus, jų paiešką, savo verslo žinomumą. Tam galima naudoti pačias įvairiausias priemones. Pati puikiausia reklama, su tuo sutiks visi reklamos specialistai – tai reklama iš lūpų į lūpas. Jeigu dirbate gerai, niekas nesiskundžia, tai ir draugui gali rekomenduoti. Tačiau ką daryti įmonėms – rinkos naujokėms? Įmonėms, kurios žengia pačius pirmuosius žingsnius verslo keliu, juk kažkaip reikia, kad apie tai, kas daroma sužinotų kuo daugiau žmonių. O kai jau žino – tada galima kalbėti apie kokybę, paslaugos/produkto reikalingumą ir naudą.

Bet kuriuo atveju be reklamos neapsieisite, nors ir kaip garsiai deklaruotumėte „Nekenčiu reklamos“. Svarbu pasirinkti pačius tinkamiausius paslaugas/produktus savo gaminiui. Tarkim, jei turite mažytę parduotuvėlę Gargžduose, kurioje prekiaujate kojinėmis, o užsisakysite reklamą televizijoje – tai bus panašu į šaudymą iš patrankos į žvirblius. Žinoma, linguodami galvą sakysite – taigi niekas turėdamas mažą parduotuvę neturi lėšų televizinei reklamai, bet aš pripažįstu, kad šiuomi kart hiperbolizavau.

Dar galite prigaminti kalnus lankstinukų ir galvoti, kad jie pasieks būtent Jūsų klientą.

Yra žymiai paprastesnių būdų, kuriais galima reklamuotis:

 Marškinėliai.  Juos galima papuošti įmonės logotipu arba „užkabinančiu“ užrašu. Jeigu jūsų verslas turi puslapį internete – galbūt būtų neblogai užrašyti internetinį adresą. Beje, reklaminės įmonės logotipus gali atspausdinti ant bet ko, ką norite – ant skarelių, kepurių, šalikų, pirštinių.

Atributika. Galima rinktis ir iš įvairios atributikos – pradedant tautiniais motyvais baigiant jūsų įmonės spalvomis išdabintais. Svarbiausia – idėja. O kai yra idėja – tada nesudėtinga ir pagaminti tinkamus gaminius.

Verslo dovanos. Na ir dovanos – įvairūs rašikliai su logotipais, puodeliai, užrašų knygelės ir t.t. Reklamos agentūros pasiūlys didelį asortimentą galimų produktų. Kaip girdėjau viename seminare, jei turite mažai pinigų reklamai  pirkite dovanas klientams. Tada jie Jūs prisimins. Be to, turėsite ką pralošti konkursuose.

Gerų žinių!