Press "Enter" to skip to content

Vilniuje seminaras apie alergiją (truputį promo)

Sveikos ir sveiki, mielieji, šiandien mūsų tinklaraštis gavo laiškutį, kurio turinys gali būti Jums aktualus, tad pateikiu jį čia:

Sveikos, mamytės,

Turbūt sutiksite, kad kiekvieną kartą, kai išberia Jūsų mažylio kūnelį, pirmiausia pagalvojate, jog tai – alergija. Gydytojai specialistai pastebi, kad nepaisant to, jog alergijos tema kalbama bei rašoma išties daug, visgi kartais kalbos apie didėjantį sergamumą alerginėmis ligomis yra per daug sureikšminamas.

Teisingos ir patikimos informacijos šia tema trūkumas paskatino Lietuvos alergijos ir astmos asociaciją surengti nemokamą seminarą „Saugi namų aplinka“, kuris yra švietimo projekto visai šeimai dalis. Jame praktine patirtimi ir žiniomis dalinsis alergologė prof. Rūta Dubakienė, dermatologas dr. Jonas Lauraitis ir pediatrė, vaikų alergologė dr. Odilija Radzevičienė.

Birželio 30 dieną 17 val. Vilniaus mokytojų namuose medikai išmokys atpažinti pagrindinius alergijos simptomus, pasakos apie kasdienėje namų aplinkoje tykančius alergiją sukeliančius pavojus, būdus, kaip jos išvengti bei sumažinti atsiradimo riziką.

Į seminarą kviečiame iš anksto registruotis adresu – http://www.neutral.lt/registracija-i-seminara.

Iki malonaus susitikimo!

Aukite sveiki!

2 Comments

  1. neringa neringa 2009 06 27

    butu kaune tikrai eičiau :)

  2. Lina Lina 2009 07 24

    Man vertingiausia tame seminare buvo gauta medžiaga „Lietuvos alergijos ir astmos asociacijos” Rūtos Dubakienes. Vis kita… Manau gana atmestinai žiūrėjo į šitą seminarą patys dalyviai… Jei būtume dar ir gavę ta info ką paruošė skaitovai buvo tai visai pasaka…. Žinoma nėra brangi ta produkcija , bet visada gera gauti nors smulkia dovanėlę… Aš ir iki tol buvau gana didesne dali išbandžiusi jų produkcijos. Aš labai norėčiau gauti didesni kieki tos medžiagos kuri buvo duota „Lietuvos alergijos ir astmos asociacijos” Rūtos Dubakienes. Ją perduočiau Antakalnio g. 124, Vilnius Vaikų alergologijos centrui. Jis senai veikia (ne taip kaip Santariškių g 4) Jame dirba superinis personalas. Išmanantys savo darbą. Po gulėjimo Santariškėse atrodė kaip rojus…. Noriu padėti mamoms kurios net neįtaria jog jų vaikas alegriškas, o kreipiasi į gyd kai būna sunki forma…
    Noriu ir žaislų surinkti muzikinių kurie būtų naudojami kai vaikui imamas kraujas iš venos. Labai noriu padėti vaikams ir jų tėveliams. Manau mes galim padėti jiems. Visada reikia galvoti jog nežinai kaip bus ryt su tavo vaiku….. Ir manau nenubiednetumem nuo tos mažos pagalbos vaikui ir jų tėveliams. Aš būtinai skirsiu 2% nuo pajamų būtent Antakalnio g 124, Vilnius Alergijos centrui. Jei kas norėtų man padėti tai įgyvendinti lauksiu žinių el.paštu viskas.dominykui.laurynui@gmail.com. Skyriaus vedėja Astrauskaitė apsidžiaugė mano idėja, bet nežinau ar man vienai pavyks… :( Labai noriu paprašyti jog nors maža kruopelyte prisidėtumėte prie mano idėjos įgyvendinimo. Tai gali būti nebūtinai žaislai ryškus, muzikiniai šiukstu ne pliušiniai jie netinka. Tik plastmasiniai. Knygų dulkes kenkia. Nors viena kita knygute manau praskaidrins tu mažylių/paauglių dienelę… Galima net ir tyrimas šlapimo ar išmatoms indeliu vaistinėse nupirkti. Rūbeliai (medvilne 100%) bodi, maikutės, šliaužtinukai, marškinukai ir t.t. nuo 0iki….. Sakė vedėja jog būna net ir naujagimių… Rūbai reikalingi tam jog po tepimo procedūros vaikas būna riebalinas arba spalvotas… Jog negadinti geru rūbų visada siūloma ligonines. Kuriems jau daug metu: 20 ir daugiau…. Patikėkite rašyt galėčiau daug…., bet reikia veikti. Jei kam kyla klausymu susirašom per el.pasta viska papasakosiu nuodugniai.

Comments are closed.