Sveikos ir sveiki, mielieji, šiandien mūsų tinklaraštis gavo laiškutį, kurio turinys gali būti Jums aktualus, tad pateikiu jį čia:

Sveikos, mamytės,

Turbūt sutiksite, kad kiekvieną kartą, kai išberia Jūsų mažylio kūnelį, pirmiausia pagalvojate, jog tai – alergija. Gydytojai specialistai pastebi, kad nepaisant to, jog alergijos tema kalbama bei rašoma išties daug, visgi kartais kalbos apie didėjantį sergamumą alerginėmis ligomis yra per daug sureikšminamas.

Teisingos ir patikimos informacijos šia tema trūkumas paskatino Lietuvos alergijos ir astmos asociaciją surengti nemokamą seminarą „Saugi namų aplinka“, kuris yra švietimo projekto visai šeimai dalis. Jame praktine patirtimi ir žiniomis dalinsis alergologė prof. Rūta Dubakienė, dermatologas dr. Jonas Lauraitis ir pediatrė, vaikų alergologė dr. Odilija Radzevičienė.

Birželio 30 dieną 17 val. Vilniaus mokytojų namuose medikai išmokys atpažinti pagrindinius alergijos simptomus, pasakos apie kasdienėje namų aplinkoje tykančius alergiją sukeliančius pavojus, būdus, kaip jos išvengti bei sumažinti atsiradimo riziką.

Į seminarą kviečiame iš anksto registruotis adresu – http://www.neutral.lt/registracija-i-seminara.

Iki malonaus susitikimo!

Aukite sveiki!