MODlife modulinės sistemos jau Lietuvoje

Dažna mama, kai kambaryje nebegalima perlipti per žaislus ir vaikų daiktus, susimąsto, kur juos gražiai sudėti. Siūlome naujovę – MODlife gaminius namams ir biurams. Apžiūrėti ir daugiau sužinoti galite Prémaman parduotuvėje, Taikos pr. 7, Klaipėdoje.

Iš didelės spalvų ir raštų įvairovės tikrai galėsite išsirinkti labiausiai tinkamą jūsų interjerui – spalvos nuo žaismingos „princesiškos“ rožinės iki solidžių juodojo šokolado tonų.

soko oranzinis

Gaminiai žavi ne tik estetiniu, bet ir praktiniu požiūriu – lentyna per kelias akimirkas gali virsti stalu ar suolu (konstrukcija išlaiko iki 35 kg svorį) ir visai nereikia pergyventi, kad išsiteplios – dėmės lengvai nusivalo drėgnu skudurėliu.

lentynar stalas

Nesudėtingą konstrukciją gali surinkti pati mama, o galutinis vaizdas priklauso tik nuo jūsų fantazijos. Kolekcijoje yra ir vaikiški sėdmaišiai, net spalvingos naktinės lemputės.
Naujovė pravers ir kuriantiems spalvingą, jaunatvišką namų ar biuro interjierą. Spalvingos dėžės, aplankai dokumentams ir funkcionalios lentynėlės taps žaisminga detale, pagyvinančia aplinką. Nedidukės spintelės ant ratukų – virs puikiausiu kavos staleliu ar gėlių stovu. MODlife modulius galite naudoti ir vonioje – tai puiki lentyna rankšluosčiams ar kitoms smulkmenoms susidėti, nes visiškai nebijo drėgmės.

oranzinis-1 suratais

1 thought on “MODlife modulinės sistemos jau Lietuvoje

  1. Kokios grožybės. Kaip vaikučio kambarys atgyja nuo tokių spalvų.

Comments are closed.

Read previous post:
Kelios idėjos, kai norisi kažką pakeisti

Labiausiai mėgstu stumdyti baldus. Bet sekcijos nepajudinsi, o ir šiaip po dukros pokštų su spinta, nebesiryžtu nieko keist. Tai internete…

Close