Pora naujų knygelių į vaikiškos literatūros lentyną

PhotobucketŠiandien paskaičiau įdomų įrašą kulturpolis.lt puslapyje (nuotrauka iš ten pat), apie naujas vaikiškas knygeles – Andros Kavaliauskaitės „Vabalas Ga Babalas“ ir Andės Milinytės  „Liusijos dienoraštis„.

Trumpa citata iš ten:

Dabar vaikams skirtų knygų apstu, nors vežimu vežk, ir šiandien jau ne eilėse prie jų laukiame, o nuolaidų ir akcijų – kur pigiau ir geresnę įsigyti. O išsirinkti, išskirti, kurią pirkti, kurią skaitys jaunoji karta – sudėtinga. Jei anksčiau ėmėme tai, ką gaudavome, tai dabar reikia rinktis iš tikrai gausios pasiūlos. Tačiau – kaip danguj, taip ir žemėje – visko yra: visokių knygų, knygelių, knygiūkščių, kurias rašo profesionalai ir profanai; gebantys valdyti žodį bei mintį ir tie, kurie nori tik išsileisti savo knygą ir pasipuikuoti – aš esmi rašytojas. Kaltinti leidyklas, kad yra leidžiamos mažiau vertingos knygos būtų neracionalu – toks laikmetis. Yra pinigai – bus knyga. Reikia gyventi. O skaitytojui rinktis.

Gal kam nors pravers informacija, ypač jei ieškote, ką paskaityti savo atžaloms.

Smagių akimirkų su knyga!

Read previous post:
Iš pašnekesių su mamomis: Tu, vaikeli, taip daryk, kaip aš sakau…

Foto penki.lt Šiandien su savo visai trimis kompanionais  išsiruošėm apsipirkti. Viskas, kaip kasdien - Joris vežimėlin, panos šalia ir keliaujam,…

Close