Press "Enter" to skip to content

Posts tagged as “parama”

Šiltų šalikų akcija

Kviečiame visas mezgančias merginas, mamas ir močiutes numegzti po šalikėlį vaikučiams. Juk ne visi turi savo mamas, močiutes ir seses, kurios moka mikliai darbuotis virbalais,…

Augantis vyras ir pinigai

Photobucket

Iliustracija iš coolfinancialtips.com

Šį sykį, įkalbinau Kęstutį, iš kurdingopinigai.lt, parašyti apie vaikus ir pinigus. Taigi jo mintys:

______________________

Auginant 4,5 metų vyrą, įdomu stebėti, kaip keičiasi jo vidinis pasaulis, vertybės, supratimas. Pilnas energijos pasiutėlis pamažu virsta šmaikščiu gudročiumi.

Kai vaikį mokėme piešti, nupirkome jam spalvinimo knygų, lapų, dažų ir visą kalną flomasterių. Pasitreniravus, neblogai išeina fantastiniai medžiai ir už juos didesni tėtis ar mama. Dramblio didumo saulė šviečia pro trikampius žalius langus (hm… galėtų būti zoo parkų architektu, hm… bet tai kiek tokie uždirba šiais laikais? hm… ir kaip ten su darbo valandom?).

Vaiko pinigai, parama nėščiai moteriai ir kiti geri dalykai

Vis dažniau mamos klausinėja, kokia yra valstybės parama nėščioms moterims, gimus vaikui ar vaikus auginančioms šeimoms.  Aišku, geriausiai viską paaiškintų žmonės, dirbantys Savivaldybėse, bet kartais sunku jų priprašyti. Teko pasidomėti šiuo klausimu.

Taigi informacija, kuri, manau, bus aktuali ne vienai mamai:

Parama nėščiai moteriai

Nėščiai moteriai, kuri pagal Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą neturi teisės gauti motinystės pašalpos, iki numatytos gimdymo datos likus 70 kalendorinių dienų skiriama 2 bazinių socialinių išmokų dydžio (260 Lt) vienkartinė išmoka.

Gerumo mugė

 Photobucket

Kaip žinote, gruodžio 17 -30 d. pas mus vyko Gerumo mugė. Labai ačiū darbščioms mamoms, parėmusioms šią mugę savo rankomis sukurtais darbais, pagalbininkėms – Daliai ir Emilijai, bei mažiesiems pagalbininkams – Leonardui ir Joriui.