Press "Enter" to skip to content

Kai nusprendi keisti gyvenimą ir kas gali tam padėti

images

Labai dažnai žmonės nusprendžia keisti gyvenimą. Nuo Naujųjų metų, nuo pirmadienio, nuo gimtadienio ar nuo kokios nors kitokios „svarbios“ datos. O nepagalvojate, kad labiausiai verta gyventi dabartyje – kur yra ir truputis praeities, ir truputis ateities. Visa dabartis. Ir keisti gyvenimą galima pasinaudojant ne pačiais sunkiausiais būdais – tereikia nuspręsti, kur link norisi nueiti. Tada pasiimti popieriaus lapą ir imtis pirmųjų žingsnių.

Pradėti galima ir nuo štai ko:

1.  Pirmiausia, aiškiai nuspręskite ir sau įvarykite, kokių pokyčių Jūs norite – pakeisti charakterio savybes, tobulinti kūno formas ar įgyvendinti kažkokius planus ir tikslus. Užrašykite tai. Taip pat užrašykite bent du būdus, kaip galėtumėte pasiekti savo tikslų. Įvardykite ir norimą pasiekti rezultatą – be pamatavimo labai sunku kontroliuoti link ko einate. Tai labai svarbu, jeigu norite nepasimesti ir nesiblaškyti.

2. Iš pirmojo punkto sklandžiai seka antrasis – suplanuokite savo veiksmus. Pasirašykite smulkų savo veiksmų planą. Būtina šį planą suskirstyti į trumpalaikius ir ilgalaikius veiksmus. Jei ką nors atliekate, būtinai pasižymėkite. Taip matysite, kiek jau padarėte ir kiek dar reiktų pasistengti. Kai gerai parašyti gyvenimo planą, gali patarti ir specialistai – pavyzdžiui, Klaipėdoje tai puikiai daro Vida Daukšienė. Dėstytojas kartais gali parodyti tai, ko patys net nesuvokiate galį.

3. Parenkite atsarginį planą, kurio imsitės, jei pirmasis planas nepavyks. Svarbiausia, pasiektas tikslas. O rezultatą, kurį norite gauti, juk irgi puikiai žinote.

Ir nors sakoma, kad aplinkiniai tik trukdo, bet įsikalkite sau į galvą, kad jų pakeisti negalite. Už tai puikiai galite keistis patys ir apsupti save tais žmonėmis, kurie Jus palaiko. Ne vieną kartą įsitikinau, kad žmonės gali pasiekti viską, na beveik viską, patys, bet padedant komandai, tai vyksta žymiai greičiau. Vadinasi, leiskite dirbti profesionalams – taip sutaupysite begalę nervų, pinigų ir laiko. Ir nors man visad sako, kad moterys moka viską, ypač žino, kaip auklėti vaikus, rengtis ir valgyti, po dviejų darbo metų galėčiau rimtai suabejoti šiuo posakiu.

Matau laimingas moteris, kurioms įvaizdį kuria stilistė Kristina Kalmykova. Kartu su rūbais ir nauju įvaizdžiu – matau ir žibančias akis bei pasitikėjimą savimi.

Arba laimingas moteris, kurios su mano pagalba pakeitė gyvenimo būdą – apie tai, ką darau, galite paskaityti dieta.eitne.lt.

Keiskitės, būkite gražios, laimingos ir mylimos!