Press "Enter" to skip to content

Tobula per vestuves

Mano debiutas žurnale „Jūsų vestuvės“:

Vestuvės – šventė tiek jauniesiems, tiek artimiesiems. Jų metu demonstruojamos pačios gražiausios suknelės, kviečiamas profesionalus fotografas. Jei jau pagalvojote apie makiažą, suknelę, gėles – reiktų pagalvoti ir apie save. Žinoma, šiais laikais, kai tiek daug kompiuterinių redagavimo programų, fotografas nuotraukas gali padaryti tobulas – išlyginti linijas, pakoreguoti figūros linkius.

Bet vis tiek – visos pagalvojame apie tobulus scenarijus, pačias nuostabiausias sukneles ir … apie tobulas figūras.

Labai dažnai merginos klausia, ką daryti, kad suknelė gulėtų tobulai, o medaus mėnuo džiugintų. Jeigu visada rūpinatės figūra, tai prieš vestuves, tikriausiai, nekyla klausimas, ką daryti, kad suknelė gulėtų tobulai. Pirmiausia, išsirinkite savo dydžio suknelę – tikrai nesumažėsite keliais dydžiais prieš vestuves, o per didelė darys figūrą griozdiška. Paprašykite, kad renkantis ją patartų profesionalas – taip vizualiai pagerinsite formas be jokių dietų.

Prisiminkite, kad kiekviena mergina unikali, jos figūra irgi. Apie tobulas formas reikėtų susimąstyti ne savaitę iki vestuvių – nes jeigu imsitės drastiškų dietų prieš pat vestuves, galite sulaukti ne pačių smagiausių pasekmių per šventę. Pats blogiausias būdas – laikytis “vieno grūdo dietos“, gyventi pusbadžiu ir griebtis alinančių treniruočių. Pervargusi, nusibadavusi nuotaka – tikrai ne pats geriausias pasirinkimas. Taip ne tik, kad nepajusite šventės, bet ir jausitės pavargusi, be energijos. O jeigu dar nepasieksite norimo tikslo – tai be netobulos formos, dar galite pajusti nepasitenkinimą savimi.

Gerai būtų, kad sveika gyvensena, reguliaria mankšta užsiimtumėte visada – tada neteks galvoti, ką padaryti staigiai. Juk reikia tiek nedaug – reguliariai valgyti, judėti ir ilsėtis. Paprasta?

Jei vis tik, nusprendėte greitai atsikratyti keliais kilogramais – valgykite daugiau daržovių, atsisakykite rafinuoto cukraus, miltų bei mielinių gaminių. Nenaudokite jokių saldiklių – jie tik dirbtinai sukels troškulio jausmą ir padidins apetitą. Savo valgiaraštį praturtinkite rauginto pieno produktais. Būtų labai gerai, jeigu atsisakytumėte sintetinių prieskonių, skonio stipriklių. Apskritai, rinkitės kuo paprastesnį maistą. Tikrai nerekomenduoju griebtis monodietų ar dar blogiau – liekninamųjų piliulių. Šie patarimai beje, tinka ir vaikinams, ne tik nuotakoms.

Išmokite gerti pakankamai skysčių – vandens, arbatos be cukraus, natūralių, nesaldintų, šviežiai spaustų, daržovių ir vaisių sulčių (ne iš pakelių!).

Prieš vestuves pasistenkite valgyti lengvesnę vakarienę, venkite labai sūrių patiekalų – tada rytą veidas bus skaistesnis, išvengsite paburkusių paakių.

Vestuvių dieną būtinai ryte papusryčiaukite, bent jau išgerkite vaisių kokteilį, kad užtektumėte energijos visai dienai. Pasirūpinkite sveikais užkandžiais gamtoje – dieną suvalgykite saujelę riešutų, džiovintų vaisių, daržovių. Taip atnaujinsite energiją ir nepersivalgysite. Važiuodami švęsti gamtoje, pasirūpinkite ir švariu geriamu vandeniu.

Svarbiausia, būkite savimi.

Gražios Jums šventės.