Press "Enter" to skip to content

Pledukas ir kepurėlės neišnešiotukams

Visus kviečiame prisidėti prie akcijos, kurios metu neriame/mezgame/siuvame rūbelius ir patalynę neišnešiotukams.

Nors turiu daug darbų, prie šios akcijos prisidedu ir aš – nunėriau pleduką ir porą kepurių. Labiausiai stebina rūbų dydis. Gal būt padės keletas apibendrinimų, nes man iš pradžių buvo sudėtinga suvokti, kad vaikai tokie maži. Tačiau juk gimsta šeštą-aštuntą nėštumo mėnesį, tai ir paaugimui laiko turėtų nemažai, jei dėl vienokių ar kitokių priežasčių nebūtų paskubėję.

Vaikai gimsta nedideli, tai ir rūbai reikalingi maži. Siūlus geriausia naudoti šiltus, ne per daug pūkuotus – vilną, merino vilną:

Jei mezgate pleduką inkubatoriui – jo dydis 50 cm x50 cm, jeigu lovelei – 50 cm x 70 cm.

Jei mezgate kepurę – jos dydis toks, kad tilptų moteriškas kumštis.

Jei mezgate kojines – pėdutės dydis – 5 cm. Taigi kojinės miniatiūrinės. Paprastai naujagimiams mezgamos 8-10 cm kojinės.

Jei mezgate liemenę, tai jos dydis toks, kad tilptų vyriškas delnas. Neišnešiotukų rūbai turėtų būti susegami 1-2 sagomis arba surišami viena dviem poromis raištelių.

Taigi – daiktai maži, laiko daug nereikia jų pagaminimui. Primename, kad laukiame Jūsų gaminukų iki vasario 11 d. parduotuvėje Premaman, Taikos pr.7, Klaipėda. Parduotuvės darbo laikas 11-18 val darbo dienomis, šeštadieniais 10-16 val. Jei reiktų konsultacijos – visada galite parašyti eitne@eitne.lt ar paskambinti 8 656 06753.

Smagių minčių!

 

7 Comments

 1. Akfak Akfak 2012 01 23

  Užvešiu porą kojnyčių, pamiršau išardyt, mažokos gavosi^^

  • Ilona-Eitnė Ilona-Eitnė Post author | 2012 01 23

   Būtinai, lauksim ;)

 2. ina ina 2012 01 29

  sakykite prasau o jei esam ne klaipedietes ir noretume padovanoti mazuciams reikalingu kojinyciu ir t.t ar galetume atsiusti pastu?:)

  • Ilona-Eitnė Ilona-Eitnė Post author | 2012 01 30

   Sveiki, galite atsiųsti ir paštu – Dariaus ir Girėno 35-35, Gargždai, Ilona Tulabienė

Comments are closed.