Press "Enter" to skip to content

Žaidimai dvimečiams

Photobucket

Dvimečiai jau pradeda suvokti, kad tas gražus mažylis veidrodyje yra jis pats.  Iki tol – tai buvo tik įdomus, judantis kitas žmogutis. Taigi vienas iš veidrodžio žaidimų – patepkite vaiko nosytę ar kaktą baltu kremu ar lūpų dažais. Iki dviejų metų, jis mėgins nuvalyti veidrodį, o dvimetis jau imsis savo kaktos ar nosies.

Dar su dvimečiais, jau truputį pradedančiais kalbėti, labai smagu žaisti kūno dalių žaidimą – paprašyti parodyti savo ir mamos nosį, akis, ausis, kaktą, dantukus. Labai aiškiai tarkite pavadinimus, kad vaikai išmoktų taisyklingus pavadinimus.

Su dvimečiais labai smagu skaityti paveikslėlių knygas – labai greiti suranda pažįstamus daiktus ir gyvūnus, pasako „au“, „miau“ ir kitus kalbos garsus, kuriais jie „kalba“.

Joriui dabar labai patinka rengtis. Ne tik savo rūbus, bet ir kitų. Ypač kojines, sesių sijonus ir visų, be išimties, batus.

Mėgsta ir piešti. Piešiniai dar be temos, keverzonės, bet jau atsiranda kompozicijos užuomazgos. Pieštukus naudojame storus, patogius mažoms rankutėms.

Žinoma, negaliu nepaminėti muzikos – šoka pagal taktą, linksi galva, ploja rankomis, mėgina šokinėti.

Lauke labai mėgsta kur nors užlipti, nučiuožti, užsikarti. Pagaliau darosi įdomūs laiptukai, ploštumos užlipimui ir pan.

Smagių užsiėmimų!