Kaip išsaugoti vaikų darbelius prisiminimui?

Foto: eitne.lt

Kas namuose turi vaikų, tas žino, kad paišiniai, lipdiniai, karpiniai, siuviniai ir kitokie -iniai daugėja net ne geometrine progresija, bet pagal eksponentės dėsnį. Ypač, jei vaikai trys, kaip pas mus. Vieni darbeliai atrodo vertesni išsaugojimo, kiti mažiau verti, treti iš viso sudėtingai saugomi (popieriaus ar plastilino lipdinys, erdvinės kompozicijos). Dar kitus sesių darbelius „sutvarko“ mažasis Joris. O taip norisi juos išsaugoti prisiminimui. Paprasčiausia sustabdyti akimirką tiesiog tuos darbelius nufotografuojant prieš tvarkymą, rūšiavimą, dėliojimą po segtuvus. O nuotraukas jau galite laikyti kompiuterio diske, internetinėje galerijoje, sukurti darbeliams dedikuotą tinklaraštį ar išsispausdinti.

Gražių prisiminimų!

Written by Dainius Tulaba

Dainius - kompiuterių entuziastas, pagal išsilavinimą geologas. Tačiau visų pirma sutuoktinis ir tėvas. Verslininkas, investuotojas, darbuotojas. Dar rašau ir portale fwd.lt

This article has 3 comments

  1. Vilma Bagdonaitė Žutautienė Reply

    Kur šis straipsnis buvo anksčiau :) Ilgą laiką mane kamavo klausimas – kaip ir kur sutalpinti visą vaikų gėrį – kol dalis to gėrio neiškeliavo "anapilin". Turiu silpnybę nuotraukų archyvavimui su datom, aprašymais, tad pasinaudosiu šia idėja.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *