Photobucket

Kaip  ramu namuose, po visų kelionių. Po senelio jubiliejaus.  Mergaites jau ir į darželį išleidom. Viskas grįžta į senas vėžes, su ramiais žaidimais. Su šviežiomis mielinėmis bandelėmis. Recepto nebus, nes šį sykį buvau tinginė ir pasinaudojau „Malsenos“ miltų mišiniu. Šita mielinė tešla visad pavyksta, o įdaras priklauso nuo fantazijos – šį sykį tai buvo varškė su cinamonu…

Mildutei dabar rašymo laikotarpis – raides jinai pažįsta, o dabar rašo įvairius žodžius. Pati parašo pirmąją žodžio raidę, o paskui sakau kokią raidę rašyti ir rašo. „Boružėlė“, „bitutė“, „pelytė“ – dailiai gula po pieštuko smaigaliu. Labai džiaugiasi, kai parašytus žodžius perskaito, iš darbo, grįžęs tėtis. Jei kurią pamirštam – tai namuose yra kaladėlės su raidėmis arba abėcėlė – tai nusikopijuoja. R – tai brūkšnelis su pilveliu ir koja, B – su dviem pilvais… Daugybė asociacijų. Ir didžiulis pasitenkinimas savimi.

Vaiva labai išsiilgus darželio. Tai grįžus tik ir pasakojo, kaip lipdė mešką:

Photobucket

Šiandien su drauge dar pakalbėjom apie gyvenimo smulkmenas. Ji šiandien išbandė skreb’o techniką.

Myliu gyvenimo smulkmenas – pašildytą pieną rytinei kavai, kelis trupinėlius cukraus, tarsi netyčia nukritusius ant sausainio, šiltą Jorio delniuką prie skruosto, gražius batelius, su kuriais gali šokti visą vakarą… Gal skamba truputį nerimtai, bet iš smulkmenų susideda gyvenimo skreb’as.

Tiek šiltų atsiminimų ramų vakarą.