Kelionė į Briuselį (pirma dalis)

Taigi susiruošėm su mažuoju Joriuku į Briuselį. Kelionė ne poilsinė – tėvai darbuotis važiuoja, o Belgija – ne Islandija. Joris, kaip vaikas mažiausias, dar mamos pieną bevalgantis – kartu su mumis. Tikriausiai niekur nepasijauti toks nepatikimas kaip Lietuvoje. Kol įvažiavom į keltą pasus tikrino penkis (!) kartus. Gerai, kad neliepė iškrauti lagaminų – mačiau, vienas vyrukas dėliojo „lego“  iš į krūvą suverstų daiktų. Mumis patikėjo, kad kontrabandos nevežam. Joriui, nė motais, visus tikrintojus šypsenom  apdalino.

Photobucket

Šį sykį nusprendėm važiuot mašina, o ne lėktuvu skristi. Lenkijos keliai nežavi nei vieno – taigi mūsų maršrutas: Klaipėda-Kylis-Briuselis. Iki Kylio plaukėm keltu.

Gražu plaukti naktį – matyti švyturys, įvairios šviesos:

Photobucket


Rytas kelte. Čia ir dešimt mėnesių Joris sutiko.

Photobucket

Su tėčiu:

Photobucket

Gerai gerai, ir su manim irgi:

Photobucket

Visą naktį buvo stiprus šoninis vėjas, tai taip supurtydavo, kad visi pabusdavom.Tik dieną viskas aprimo – jūra pasidarė rami, o ir saulė įsišvietė.

Šeštą vakaro atplaukėm į Kylį. Toliau keliavom pasikliaudami navigacija. Na, bet kaip sakoma, jei nori rasti problemų… Tunelis Mastrichte buvo uždarytas, o navigacija vis mėgino parvesti atgal į jį.Tai beveik valandą sugaišom dėl kelių remonto ir užsispyrusios technikos.

Na, kaip bebūtų penktą ryto jau buvom Briusely, minkštoj viešbučio lovoj. Net porą valandų spėjom numigti prieš darbą.

Tai tiek pradžiai, toliau papasakosiu vėliau – nes miego labai trūksta, o ryt vėl visai dienai į madų pasaulį. Toks nelabai rišlus tekstas gavosi, bet gal nesupyksit.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 7 comments

  1. Eitnė Reply

    Jo, jam atrodo įspūdžių nėra per daug – šiandien reklamai fotografavos :D

  2. Gintarė Reply

    super vaikiuko nuotraukytes! As irgi susidariau nuomone,kad didziausi trukdziai keliaujant su vaiku buna LT, svecioj saly gerokai maziau arba visai nera. Musu keliones lektuvu prasidejo nuo 6 men. , o su masinyte pradejom i kita sali keliauti kai mazylei buvo 2 men, o i kita miesta 2 savaiciu keliavom. Sekmes Jums, o ypac jaunajam keliauninkui! Laiksim daugiau ispudziuku!

  3. Pingback: Vasaros sezonas Prémaman parduotuvėje jau laukia Jūsų (taip pat yra ir siurprizų).

  4. Pingback: Christian Kracht “1979″ | Gyvenimo vadyba

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *