Burbuliuojam toliau (3 burbuliatorius)

Photobucket
Šį sykį atlėkiau pavėlavus, tik šeimyną atsiunčiau laiku – nieko nepadarysi, kai darbas iki septynių, o burbuliuot renkamės 18.30. Dar iš Klaipėdos parlėkt reikėjo, bet ačiū Laimai (jos ir visos  nuotraukos), pačiupusiai mane pakeliui. Tai nors pirštus į burbulų sriubą įmerkiau, vėją kelis sykius pagavau.


Photobucket
Vakar iš vakaro burbulų priviriau, įrankius supakavau. Gaila, kad nelabai daug susirinko. Mažo miestelio specifika. Už tai labai ryškėja jaunas miestelio veidas – nedidukai vaikai, jauni tėveliai. Nuostabos kupinom akimis ir burbulais.

Photobucket
Photobucket
Photobucket

„Žvaigždės gelbėjimo operacija“:

Photobucket
Taigi tiek, iš mano vėlyvo burbuliatoriaus.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 6 comments

  1. Inga

    Mazai zmoniu susirenka, nes stinga informacijos. Vasaros metu tikrai pasimirsta, kada tas kas antras pirmadienis ateina. Prazioplinau jau ne viena :(

  2. Eitnė

    Informaciją skleisti prašau visų pagalbos, tik, kad pas mus labai neaktyvūs žmonės, be to skelbimus nuplėšo, mokinukams – neaktualu. Ir kartais pasijauti kaip vienišas karys… net laikrašty skelbimą įdėjus nepadėjo. O paskui skundžiasi, kad Gargžduose nieko nevyksta.