Tinklaraščio naujagimiai: Joris – septintas mėnuo

Na va, gyvenimas nesustodamas lekia į priekį – Joriukui jau septyni mėnesiai. Matau, kad dabar labiausiai pasitiki manimi – kitų paimtas susigūžia (nes ne visais jau pasitiki), labai supyksta, jei praeinu pro šalį jo nepakalbinus, nepakėlus. Taigi dabar turiu du mylimus ir mylinčius vyrus.

Atsisveikinom su lopšiuku – perkėlėm Jorį miegot į didesnę lovelę. Tą pačią, kurioj užaugo sesės. Ir gaila, ir malonu. Gaila, nes su tuo lopšiuku atsisveikinom su tuo kūdikišku bejėgiškumu (sėdasi vaikinas įsikibdamas), kuris ženklina absoliučią priklausomybę, o malonu- nes kaip marškinius jau išaugo pirmąją lovą, kuri pirmom dienom atrodė tokia didelė.

Photobucket

Pradėjo valgyti dvi košes – vieną – daržovinę pietums ir antrą – grūdinę vakarienei. Porą sykių jau ir mėsos paragavo. Gauna maistelio ir į rankutes. Daržovienę vis išbandom naują, nes tetų receptus tikriname, kuriuos siunčia konkursui. Turime porą nuostabių atradimų, bet apie juos kitą sykį.

Kadangi rytais sėdasi savo kėdėj prie bendro pusryčių stalo, tai labai mėgsta išsiprašyti kokį kąsnelį paragaut visos šeimos maisto – tai jau ir kruopų košes išmėgino, ir burokėlių sriubą. Vis dar valgo mamos pieną.

Labai mėgsta maudynes, tik dabar jau labiau nori atsisėsti ir dairytis negu gulėt atsigulęs. Bet koks vaikas jų nemėgsta – juk tada gali taškytis kiek lenda, žiūrėt į purslus ir juoktis. Tėveliams lieka po maudynių labai daug gražaus darbo – išvalyti grindis

Photobucket

Vaivutei prasidėjo suvaikėjimas – valgyti reikia tik iš Joriuko lėkštelės ir su brolio šaukštu, gerti iš brolio puodelio. Ir apskritai, visi tie nauji, įdomūs daiktai turi būti jos, o ne brolio. Bet pamažu susitariam. Vyresnioji Milda labai myli brolį ir sesę – globoja, kalbina. Beja, baigėsi mūsų panų peštynės – nebesimuša, viena kitą paguodžia – užaugo. O ir visi trys draugauja:

Photobucket

Buvo ir ligos truputį užpuolusios, bet visom priemonėm kovodami – išsivertėm be antibiotikų.

Skaičiukai: 8200 g ir 67 cm. Dabar daktarė priekaištų neturėjo.

Tai va taip ir augam, be didelių nuotykių šį kartą. Kaupiamės lapkričiui –  važiuosim į Vilnių, į parodą „Vaikų šalis“ . Kviečiame visus aplankyti Joriuką stende C09.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 3 comments

  1. Eglė

    Labai džiugu, kad šitas nuostabus vaikas taip gražiai auga ir tobulėja.
    Ir dar labai smagu, kad Joriukas „įtraukė mane į sąrašą“ žmonių, pas kuriuos eina ant rankų:)
    Bučiukas, sulaukus 7 mėnesiuko ir merginoms taip pat:)