Kaip mes gaminom Advento kalendorių

Photobucket

Šiemet, kažkaip išsiblaškius dėl tų vaikų ligų bei darbų, nespėjau išsiuvinėti senai suplanuoto kalendoriaus. Na, bet atidėjau idėją į norimų projektų aplanką, kur yra begalės visokių dalykų, kuriuos norėčiau padaryti. Tikriausiai pas kiekvieną žmogų tas „stalčiukas“, „aplankas“ ar „spintelė“ yra. Bado sąžinę. Dar yra neperskaitytų knygų lentyna, neaplankytų draugų klubas ir dar visokių kitokių nepadarytų dalykų, kuriuos galbūt kada nors padarysi.

Na, bet dabar apie kalendorių. Rytoj prasideda Adventas. Tos keturios savaitės prieš šv. Kalėdas pilnos smagios ruošos – ranka rašomų atvirukų, meduolinės tešlos, karnavalinių kostiumų, vakaro rato ritualų, namų tvarkymo ir dalinimosi.

Taigi naudojom pačias elementariausias priemones: 24 žalius vokus, 24 segtukus-angeliukus, 48 saldainių (nes pas mus dvi saldainių valgytojos), spalvotų pieštukų.

Pagrindinė dailininkė:

Photobucket

Dar viena, kuri daug nespalvino, nes „Man gaunas visokios makalūzės, Kalėdų senelis juoksis“ (ir kas įkalė jai tą mintį…):
Photobucket

Visas kalendorius:

Photobucket

Turiu pastebėti, kad nei vieno skaičiuko nėra vienodai nuspalvinto:

Photobucket

Gero Jums Advento – dar turit vieną dieną pasiruošt.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 5 comments

  1. Biufka Reply

    Graži idėja ir nesunkiai kartu su vaikais padaroma.

  2. Eitnė Reply

    Dėkui, tikrai nesudėtinga. O vaikai visad mėgsta prisidėti. Vokeliuose galima dėti užduotėles kiekvienai dienai ;)

  3. Pingback: Kalėdines dekoracijas saugokite kiaušinių dėkluose | Eitnė.lt

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *