Tamponai – reikalingiausias amžiaus išradimas

Ne internetui, ne televizoriui, o paprastesniems daiktams britės teikė pirmenybę apklausos apie naudingiausius amžiaus daiktus metu.

Pirmoje vietoje reikalingiausių išradimų sąraše atsidūrė kontraceptines tabletės, antroje vietoje – liemenėlė, trečioje – skalbyklė. Be to, į dešimtuką pateko džinsai, tušas blakstienoms, nėštumo testas, kontaktinės linzės, pusfabrikačiai ir… tamponai.

Žinia, kiekviena dailiosios lyties atstovė menstruacijų metu nori jausti saugiai ir patogiai. O nuo pasirinktų higienos priemonių priklauso ne tik sveikata, bet ir fizinė ir psichologinė savijauta.

Be įprastų tamponų nūdien galima įsigyti ir specialių tamponų, kurie neriboja moters laisvės per atostogas ir karštuoju sezonu, kai maudomės ežeruose, jūroje ar kituose vandens telkiniuose bei aktyvios veiklos, sportuojant.

Anatominiai tamponai „SensEro“ (Vokietija), kuriais prekiaujama parduotuvėse „Aistra“, suteikia moteriai galimybę plaukioti, šokti, sportuoti ir net turėti lytinių santykių menstruacijų metu. Minkšta struktūra ir patogi apvali forma nesukelia problemų anatominiams tamponams naudoti. Gaminys užpatentuotas ir saugus. naudoti. Anatominiai tamponai suteikia moteriai galimybę jaustis laisvai iki 8 valandų.

Written by Salomėja

Salomėja - mergina, nesiskundžianti seksualine potencija. Nesiskundžia ir jos draugas Ignas. Jie abu mėgsta eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į poros santykius naujų pojūčių. Šiais pojūčiais ir įspūdžiais Salomėja dalijasi su visais, norinčiais paįvairinti savo intymų gyvenimą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *