Pikantiška statistika: seksas tamsoje, skambant R’n’B

Neseniai užsienyje atliktas tyrimas parodė, kad daugiau nei pusė prancūzų mylisi tamsoje. Panašus procentas – ir pas anglus, amerikiečius ir ispanus.

Atrodytų, kas čia tokio – na, patinka žmonėms tamsa. Gal tamsoje įdomiau fantazuoti. Tačiau pasaulinė statistika atskleidžia kitokias priežastis. Portalas SexNews.lt rašo, kad pavyzdžiui, kas penktas britas prisipažino, kad renkasi seksą tamsoje tik todėl, kad baiminasi atrodyti prieš partnerį nepatraukliai. O štai kinai kaip niekada buvo atviri ir tiesiai šviesiai prisipažino, kad tamsa padeda fantazuoti apie kitą žmogų, o ne apie partnerį, kuris sekso metu yra šalia.

Tyrimas taip pat atskleidė duomenis, kad kas antras prancūzas mėgsta mylėtis skambant sentimentaliai muzikai. O štai ketvirtadalis amerikiečių meilės šėlionėms renkasi R‘n‘B stiliaus muziką. Vienas iš mėgstamų muzikinių variantų „Monkey Business“ kūriniai.

Ispanai prisipažino, kad nieko nėra geriau už seksą prieš veidrodį. Jiems antrina ir italai.

O kuris užsieniečių variantas artimiausias jums?

 

Written by Salomėja

Salomėja - mergina, nesiskundžianti seksualine potencija. Nesiskundžia ir jos draugas Ignas. Jie abu mėgsta eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į poros santykius naujų pojūčių. Šiais pojūčiais ir įspūdžiais Salomėja dalijasi su visais, norinčiais paįvairinti savo intymų gyvenimą.

This article has 2 comments

  1. baier Reply

    Na dar sito neteko isbandyt. Bet manau geriau bus nei prie klasikos :D

  2. Tamsoje Reply

    Na tokio dalyko dar negirdejau kad su RNB gerai eina :D Cia dar reik ir gabalu parinkt sugebet

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *