[wide][/wide]

Vasario mėnuo įvardijamas kaip širdžių ir meilės mėnuo. Paverskime šį pavadinimą tikrove – padovanokime dalelę savo širdies mažutėliams vaikams.

Stebuklo laukimas visada gražu ir žavu. Ir visi tikimės, kad vaikutis ateis laiku, bus sveikas. Tačiau kartais jie paskuba. Mažyčiais pirštukais, pėdutėmis ir švytinčiomis akimis. Jiems reikia daug šilumos ir meilės.

Gavau laišką nuo Justės, tai kaip mamos – ar jungiamės ir darom?

„Sveiki.

Kilo mintis, o dabar ją ir imamės įgyvendinti kartu su parduotuvės  Premaman vadove Ilona Eitne.
Klaipėdos Universitetinės ligoninės Naujagimių patologijos ir neišnešiotų naujagimių skyriui labai reikia mažų koinyčių, pirštinyčių, kepuryčių, užklotėlių ir kitų mažų dalykėlių.
Šiuos mažus išvardintus daiktelius galima numegzti, pasiūti, o gal Jūsų mažylis ir buvo iš tų neišnešiotukų tarpo, ir jau turite bei galite padovanoti.
Visas kojinytes, pirštinytes, kepurytes, užklotėlius ar mažyčius drabužėlius galite atnešti į parduotuvę Klaipėdoje  Premaman adresu – Taikos pr. 7 iki vasario 11 d.

Tapkime mažylių draugais
Justė“

Tinka visi numegzti, nunerti ar pasiūti daiktai. Siūlus naudokite vaikiškus, geriausia merino ar kitokią vilną.

Taigi imam ir darom?

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 10 comments

 1. Ilona-Eitnė
  Ilona-Eitnė Reply

  Pagal mūsų skaitytojų patarimus: Kas imsis kojinyčių mezgimo, tai pėdutės dydis būna apie 5 cm maždaug, o kepurytės tokio dydžio, kad telpa moteriškas kumštukas.

 2. Inga K Reply

  apkloteliai tinka is bet kuriu siltu siuliuku. Apkloteliai daugiau del grozio ir jaukumo naudojami inkubatoriuje, o kai iskeliami i lovytes, tada jau silumeles reikia. 50×50 cm tinka inkubatoriuose naudot, o i lovytes gal 50×70 mazdaug.
  beje, ugis mazuliuku buna nuo 33 cm. (nors Klaipedoje gal tokiu miniatiuriniu ir nera, nes tokius mazucius jie siuncia i Kauna). Neisnesiotuku rubeliai yra 45-50 cm ugiui. Mezgant liemenes (vilnones, nes aktyvina kraujotaja. Jos maunamos ant nuogu kuneliu), reiktu orientuotis i tai, kad „aprengt“ vyriska delna.

 3. Inga K Reply

  Ir dar noriu pridurt, kad liemenės turi būti priekyje susegamos 1-2 sagomis arba surišamos.

 4. Ilona-Eitnė
  Ilona-Eitnė Reply

  daiktai labai mažiukai – tai laiko daug padaryti neužims. Įsivaizduokite, kad aprenginėjate babyborn’ą.

 5. Pingback: Kojinės ir kepurė neišnešiotukams | Eitnė.lt

 6. Pingback: Širdelių diena ir patys įvairiausi vasario gerumai | Eitnė.lt

 7. Pingback: 2012 pradžia – iššūkiai | 30 dienų, kurios pakeis tavo gyvenimą

 8. rima Reply

  o sekanciais metais bus tokia akcija, kadangi i siemetine jau pavelavau.? Turiu daug vilnoniu siulu, galeciau daug ko numegzt.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *