Foto: Trendland

Metų pradžia – madingas laikas sudarinėti savo trumpalaikių ir ilgalaikių planų bei svajonių sąrašus. Sako, kad išsipildytų svajonė, reikia viską įsivaizduoti iki menkiausių smulkmenų, detalių, netgi kvapo. Šį sykį leisiu sau pasvajoti apie savo ateities darbo vietą, kur bus ergonomiškos, patogios ir jaukios darbo vietos, poilsio erdvės, stilingi biuro baldai. Taip, taip, būtent biuro baldai, nes jie yra kiekvieno biuro šerdis, pagrindinė interjero detalė.

Nuotraukoje matote interjero dizainą, kuris man ramybės neduoda jau beveik metus laiko – straipsnį apie šį ofisą perskaičiau pernai sausį. Biuro baldai, pagaminti iš europadėklų, stikliniais stalviršiais atrodo lengvai, jaukiai ir patogiai. Daug šviesos, raminantis medžio kvapas…

Stiklo ir medžio sąjunga biuro interjere sukuria nepakartojamo jaukumo atmosferą. Šviesi medžio spalva ir baltos sienos sukuria patogią, sterilią darbo erdvę. Kalbant apie biuro baldus, ne mažiau svarbu yra ir patogumas, ergonomiškumas – štai tokie, iš europadėklų sukonstruoti biuro baldai, mano manymu, gana lengvai reguliuojami, transformuojami, pritaikomi prie vartotojo poreikių. Stikliniai stalviršiai gali būti panaudojami vietoj lentos užrašams su markeriu. Gal kolegoms prezentacijos nepadarysi ant savo stalo, tačiau žinutėms ir asmeniniams priminimams jau „Post-IT“ lapelių nebereikia, pakaks markerio. Be to tokiuose biuro balduose galima įrengti netgi slėptuves ar podėlius smulkiems, rečiau naudojamiems daiktams.

Šviesios erdvės lengvai personalizuojamos, jose puikiai dera asmeniniai niekučiai, pavyzdžiui šeimos fotografija ar vaiko piešinys.

Štai toks ofisas ir biuro baldai, kurie yra Amsterdame, neduoda man ramybės jau visus metus. Žinoma, tai neeilinis biuras su eiliniais baldais, o meno kūrinys, tačiau būten tokioje aplinkoje ir norėčiau darbuotis ateityje. Pasidalinkite savo įspūdžiais ir vizijomis apie idealią darbo vietą, erdvę, biuro baldus.