„Lelo Soraya“: mano didysis „O“ iš Švedijos

Portalui SexNews.lt ruošiu meilės žaisliukų apžvalgas. Juos išbandau viena arba su savo draugu Ignu. Šį kartą – apie mano naujausią savo pirkinį.

Atsisveikinau su savo senu „Icebreaker“. Nenorėjau keisti jo į nieką, kol nepamačiau „Sorajos“. Šis „Lelo“ daugiafunkcinis vibratorius ne tik gražus – dejuoti iš malonumo „Lelo Soraya“ priverstų net frigidiškiausią tetą.

Aš nesiskundžiu seksualine potencija. Nesiskundžia ir mano draugas Ignas. Be to, mes abu mėgstame eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į mūsų santykius naujų pojūčių.

Bet grįžkime prie mano naujausio pirkinio. Išsirinkau juodą „Sorają“. Man patiko, kaip juodos spalvos minkštutėlis silikonas žiūrisi kartu su auksinės spalvos elementais ant šio daugiafunkcinio vibratoriaus korpuso. Nors rožinės ar žalios spalvos „Soraja“ atrodė net žaismingiau. Bet esu įpratusi įsigyti tai, kas pirmiausia krenta į akį. Ir kol „Aistros“ parduotuvės konsultantė pakavo mano pirkinį, jau svajojau, kaip išbandysiu šį žaisliuką vos grįžus namo.

Svajonės buvo drąsios, nes „Sorajos“ nykščio formos ataugėlė, skirta klitoriui stimuliuoti, įjungus galimus vibracijos lygius maloniai nustebino skirtingu intensyvumu. Žinoma, parduotuvėje negalėjau pridėti ją ten, kur reikia. Bet pardavėja paaiškino, kad pagal jautrumą klitoriui artima kita kūno dalis – tai yra nosis: pridėkite prie nosies galiuko įjungtą žaisliuką ir suprasite, kokius panašius pojūčius pajusite ten, ką slepiate kelnaitėse.

Apskritai kalbant, apibūdinti „Lelo Soraya“ keliais žodžiais sudėtinga. Trumpai galima apibūdinti tik „Sorajos“ mechanizmą, kurį sudaro net du atskirai vienas nuo kito veikiantys varikliukai. Vienas dovanoja vaginalinį malonumą, kitas – klitorinį. Tereikia pasirinkti su pliuso ir minuso mygtukais, esančiais ant vibratoriaus korpuso, vieną iš aštuonių stimuliacijos lygių.

Kadangi parduotuvėje man paaiškino, kad „Soraya“ yra visiškai atsparus vandeniui, grįžusį namo padėjau jį kelioms valandoms krautis, o pati nuveikusi namų ruošos darbus, įjungiau vandenį, įsipyliau kvapniųjų putų. Po to atsiguliau į vonią. Iš pradžių pajunginėjau įvairius režimus, kol neišsirinkau pradžiai lėtesnį ir nestiprų stimuliavimą. Užsimerkiau ir įsivaizdavau, kad mano pumpurėlį liečia ne išmanioji „Soraja“, o Igno nykštys. Netrukus pajaučiau, kad mano obuoliai prisirpo, sultys, kaip sakoma bėga…

Tuomet atsargiai įvedžiau „Sorają“ į vidų. Visko buvo daug. Be reikalo baiminausi, kad potyriai gali būti ne itin malonūs – šio vibratoriaus galiukas labiau plokštesnis nei apvalus. Bet tai suteikė tik porciją naujų potyrių. Vonia nespėjo prisipildyti, o mano kūną krėtė orgazmas. Gilus, visaapimantis. Toks jausmas, kad šis žaisliukas sukurtas tik tam, kad maksimaliai sutrumpintų moters kelią iki orgazmo ir padovanotų vis kitokį didįjį „O“.

Jei beskaitydamos paleidote nuo vadžių savo fantazijas ir įkaitote, žinokite, kad gegužės mėnesį „Lelo Soraya“ parduotuvėse „Aistra“ – už specialią kainą – jūs irgi galite turėti savo „O“ iš Švedijos…

Written by Salomėja

Salomėja - mergina, nesiskundžianti seksualine potencija. Nesiskundžia ir jos draugas Ignas. Jie abu mėgsta eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į poros santykius naujų pojūčių. Šiais pojūčiais ir įspūdžiais Salomėja dalijasi su visais, norinčiais paįvairinti savo intymų gyvenimą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *