Kuodas ar palaidi plaukai

Foto iš photospippamiddleton.blogspot.com

  • Palaidi plaukai –  Jeigu Jūs dirbate biure, vadovaujate posėdžiui – palaidi plaukai –  puikus pasirinkimas. Žinoma, jie privalo būti tvarkingi, švarūs. O dėl to, kokie jie – banguoti ar tiesūs – nesukite sau galvos.

Foto iš keikolynn.com

  • Pasišiaušęs kuodelis arba žemai surišta uodega- labai greita ir paprasta! Tiesiog suimkite plaukus ir susukite juos į kuodą ant sprando arba suimkite uodegą. Visa šukuosena formuoja įspūdį, kad jai padaryti tereikėjo penkių minučių. Paįvairinimui galite naudoti pynimą, žnyplėmis susukti plaukus apie veidą, į kuodą įsmeigti įdomesnį segtuką ar pan. Paprasta, bet žavinga. Labai tinka kasdienai, susitikimui su draugais ir laisvalaikiui.

Foto iš posh24.com

  • Kuodas ant viršugalvio-  Jeigu Jūsų švarkas labai puošnia apykakle arba blizgantis, padėkite šukuosenai sustiprinti puošnumo įspūdį. Sukelkite plaukus kuo aukščiau, susukite juos į mazgą – pasirinkite patys, koks būtų Jums priimtinesnis – minkštas ar griežtokas. Bet kuriuo atveju – švarkas grieš pirmu smuiku.

Foto iš salonkprovo.blogspot.com

  • Tvarkingai surištas, prašmatnus kuodas ar uodega – šis pasirinkimas puikus, jeigu ketinate daryti prezentaciją, einate į pokalbį dėl darbo arba esate pakviesta į stilingą vakarėlį. Tvarkingai sušukuoti plaukai suteikia profesionalumo įspūdį. Juk Jūs, darydama pranešimą, norite atrodyti profesionalė.

Atrodytų tiek nedaug – skirtingas sušukavimas keičia žmogų. Gerų minčių!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.