Keletas vasariškų dekoravimo idėjų

Vasara pilna uogų, gėlių ir … progų. O kai yra progų, tai tenka prisigalvoti įvairiausių dekoro detalių, aksesuarų, nors vasara ir šiaip spalvinga, žydi gėlės, daug dekoratyvių augalų ir žalumynų. Patys pagrindiniai dalykai, kuriuos reikia apmąstyti – šviestuvai, gėlės, stalo puošmenos. Taigi, keletas pavyzdžių iš įvairių interneto puslapių.

Dažniausiai, susimąstome apie apšvietimą. Viena iš idėjų – spalvingos žvakidės-stiklainiukai:

Žinoma, galima nueiti į prekybos centrą ir nusipirkti pačių įvairiausių formų bei spalvų šviestuvų, bet savo rankomis padaryti daiktai – šiltesni. Be to, taip galima ir sutaupyti. Juolab vasaros vakarų šviestuvai neprivalo būti labai preciziški, svarbiau idėja ir bendras įspūdis.

Vasarą nesudėtinga ir papuošti vaišių stalą – pastatei gražų vazoną, aprišai juostele ir gražu. Galima į tai pažiūrėti išradingiau – į vazonėlius prisodinti vėjo malūnėlių:

Tos, kas turi kantrybės – gali pasigaminti burbulus puokštes iš uogų ar  gėlių:

Vasarą tinka įvairių formų vazos, netgi stiklainiai ir buteliai. Juos galima dekoruoti juostelėmis, siūlais, vaisiais ar bižuterija:

Galite pasigaminti ir įvairių girliandų:

Langus ir terasas galima dekoruoti skintomis:

arba pasodintomis gėlėmis:

Nepamirškite ir vintažinių daiktų, kuriuos galite prikelti naujam gyvenimui. Juk nebūtina viską dekoruoti plastiku ir popieriumi.

Gėlėms susodinti gali praversti ir skardinės:

O kiemui dekoruoti – senos dėžės:

Gražių vasaros akimirkų!

 

Nuotraukos iš įvairių interneto puslapių.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 2 comments

  1. Guadalupe Reply

    Thanks for some other informative blog. Where else may just I am getting that kind of information written in such an ideal manner?
    I’ve a project that I’m simply now running on, and I’ve been on the glance out for such info.

  2. Anneliese Reply

    It’s hard to find educated people for this topic, but you seem like you know
    what you’re talking about! Thanks

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *