Kalėdinės kojinės

Nors dar nesibaigė vasara, bet … jau pradeda kvepėti Kalėdomis. Keista, bet nemažai paieškų – Kalėdos, kalėdiniai, advento kalendorius. Panašu, kad nagingos mamos jau ieško idėjų gražiausioms metų šventėms, ruošiasi siuvinėti kalendorius, siūti kojines ir visokius kitokius gražius dalykus daryti. Taigi rugpjūtį irgi galima parodyti, kas pas mane podėliuose dėliojama jau nuo pavasario, nes idėjos kaupiamos ne vieną dieną. Aišku, meduolius kepti dar labai anksti, bet kojinės… tai jau kitas reikalas.

Pirmiausia, kaip geriau kojines pasisiūti – tinklapyje sew-good.blogspot.com rasite išsamią instrukciją su nuotraukomis ir centimetrais. Man bent jau ši instrukcija paprasta ir suprantama:

Idėjos patiems įvairiausiems skoniams:

Jei nuspręsite, kad Jūsų advento kalendoriaus kojinės bus megztos rankomis, tai gal jau ir metas pradėti galvoti apie kojinių mezgimą, ypač jei laiko turite tiek, kiek aš pati.

Gražių minčių!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 3 comments

 1. Deborah Reply

  Hi, sorry this is in English – I don’t speak Lithuanian!
  I’m just writing to say thank you for featuring my Christmas Stocking tutorial on your blog. I purposefully made it easy as I teach Learn to Sew classes, but those of you with more experience can decorate the stocking, or even alter the pattern, to suit your taste.
  Enjoy sewing!
  Deborah x

 2. Igneta Reply

  As norėčiau šeimos nariams padaryti su kalėdomis kalėdines kojines :)

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *