Pages Menu
TwitterRssFacebook
Categories Menu

Posted by on 2012 Rgp 21 in Šventės | 3 comments

Kalėdinės kojinės

Nors dar nesibaigė vasara, bet … jau pradeda kvepėti Kalėdomis. Keista, bet nemažai paieškų – Kalėdos, kalėdiniai, advento kalendorius. Panašu, kad nagingos mamos jau ieško idėjų gražiausioms metų šventėms, ruošiasi siuvinėti kalendorius, siūti kojines ir visokius kitokius gražius dalykus daryti. Taigi rugpjūtį irgi galima parodyti, kas pas mane podėliuose dėliojama jau nuo pavasario, nes idėjos kaupiamos ne vieną dieną. Aišku, meduolius kepti dar labai anksti, bet kojinės… tai jau kitas reikalas.

Pirmiausia, kaip geriau kojines pasisiūti – tinklapyje sew-good.blogspot.com rasite išsamią instrukciją su nuotraukomis ir centimetrais. Man bent jau ši instrukcija paprasta ir suprantama:

Idėjos patiems įvairiausiems skoniams:

Jei nuspręsite, kad Jūsų advento kalendoriaus kojinės bus megztos rankomis, tai gal jau ir metas pradėti galvoti apie kojinių mezgimą, ypač jei laiko turite tiek, kiek aš pati.

Gražių minčių!

Ilona-Eitnė Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.


468 ad

3 Comments

  1. Hi, sorry this is in English – I don’t speak Lithuanian!
    I’m just writing to say thank you for featuring my Christmas Stocking tutorial on your blog. I purposefully made it easy as I teach Learn to Sew classes, but those of you with more experience can decorate the stocking, or even alter the pattern, to suit your taste.
    Enjoy sewing!
    Deborah x

  2. As norėčiau šeimos nariams padaryti su kalėdomis kalėdines kojines :)

Post a Reply

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Reklama

šviežia žuvis apatinis trikotažas kiekvienai moteriai

Etsy rankdarbiai

Rekomenduok Google+

Naujienos el. paštu

Prisijunkite prie 5000, kurie rytą pradeda su eitne.lt. Tiesiog įveskite savo el. pašto adresą žemiau:

Junkis prie mūsų

facebook twitter google plus youtube subscribe feed

Hey.lt - Nemokamas lankytojų skaitliukas
Read previous post:
houndstooth-pumpkin-collage
Rankdarbio idėja: moliūgų vainikas

Ar pagalvojote, kad ...

Close