Kaip lengviau išgyventi neištikimybę

Medikų duomenimis, žmogaus, išgyvenusio neištikimybę būklė prilygsta savijautai po sunkios fizinės traumos. Ką gi vertėtų daryti, kad iš susidariusios nemalonios ir skaudžios situacijos sugrįžti į gyvenimą su mažiausiais nuostoliais?

Seksualių naujienų portalas SexNews.lt pataria pirmiausia pamiršti apie norą dar kartą kalbėti ir įrodinėti įvykdytos neištikimybės faktą. Pasinersite į aiškinimus – leisite save įtraukti į šlykščių detalių grandinės, aplinkybių analizę, manipuliaciją savimi ir net emocinius, neapgalvotus ir žiaurius sprendimus.

Taip pat nesistenkite susitikti su savo konkurente ar varžovu. O kas bus, jeigu ji – modelio išvaizdą turinti gražuolė su gundančiomis formomis? O gal jis – itin turtingas verslininkas su puikiomis manieromis, pasiruošęs duoti jūsų žmonai daug daugiau per vieną mėnesį nei jūs sugebėjote duoti per 20 santuokos metų? Kita vertus, nieko gera nebus, jeigu suvoksite, kad esate pranašesnis už konkurentą ar konkurentę. Išvada „nejaugi aš esu blogesnė ar blogesnis?“ – žemina ir giliai žeidžia.

Neleiskite nuolatiniam kaltės jausmui nugalėti tavęs. Žinoma, šeimyniniame gyvenime niekada nebūna kalta tik viena pusė, tačiau neverta pamiršti ir apie tai, kad žmonės gali nueiti neištikimybės keliu tik todėl, kad tokiu būdu sprendžia savo asmenines problemas.

Partnerio, sutuoktinio neištikimybė turi paskatinti pamilti save iš naujo: nesiblaškykite ir skirkite laiko bei pinigų savo išvaizdai, poilsiui, pramogoms. Grožio salonai, Spa centrai, užsienio kurortai, teatrai, naktiniai klubai, parodos, prekybos centrai laukia tavęs,- rašo SexNews.lt

Na, o jeigu vieną akimirką po neištikimybės pajausite, kad ir patys žinote, ką daryti ir kaip viską ištaisyti – pirmyn gelbėti savo meilės.

 

Written by Salomėja

Salomėja - mergina, nesiskundžianti seksualine potencija. Nesiskundžia ir jos draugas Ignas. Jie abu mėgsta eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į poros santykius naujų pojūčių. Šiais pojūčiais ir įspūdžiais Salomėja dalijasi su visais, norinčiais paįvairinti savo intymų gyvenimą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *