Idėja namų dekoravimui: sniegučių užuolaidos

Vėl sekmadienis – vėl yra laiko visokiais gerais dalykais užsiimti. O ir ką nors gaminti nagai niežti. Jeigu taip yra ir Jums – parodysiu, ką su Laimute nuveikėm, vieną, dar rudeninį sekmadienį.  Kai jau sakiau, mudvi pasidarėm „Dienos projekto“ susilėkimą. Gaminom Sniegučių užuolaidas:

Jeigu norit tokias pasigaminti – prireiks: baltų akrilo siūlų, įrankio bumbulams daryti arba šakutės (mes naudojom ir tą, ir tą), žirklių, adatos.

Bumbulų darymas įrankiu:

Bumbulų darymo įrankis – mano šių metų vienas smagiausių atradimų. Anksčiau vien dėl šablonų kirpimo nedarydavau apvalių bumbulų – daug terlionės. Dabar galėčiau „apibumbuluoti“ viską.

Bumbulų darymas šakute:

Šį įrankį turim visos namuose – jei šakutė didesnė – bumbulas didesnis, jei siauresnė – mažesnis.

Pagaminti jų reikia nemažai. Darėmės dviejų dydžių, kad užuolaida neatrodytų monotoniška. Pagamintus bumbulus suveriame ant balto siūlo. Pritvirtiname prie lango. Paprasčiausia, jeigu turite karnizą – juostas gražiai užrišame ant jo, jei ne – teks pagalvoti apie alternatyvius tvirtinimo būdus – dvipusę lipnią juostą ar pan.

Toks kūrybinis mudviejų su Laimute darbas. Ačiū jai už nuostabias nuotraukas.

Puikaus vakaro!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 4 comments

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *