Erotinė ekskursija – madinga pramoga bet kokiai progai

Ieškote dovanos artimam žmogui ar draugams? Norite išbandyti patys ką nors naujo ir įdomaus? Erotinė „Aistros“ ekskursija – kaip tik jums!

Palikite namie visus prietarus ir kompleksus – pasinerkite į gundantį ir įdomų meilės žaisliukų pasaulį, leiskite sau fantazuoti be jokių tabu. Mes pažadame – įspūdžių pakaks ir jums, ir jūsų šventės svečiams! Be to, garantuojame konfidencialumą – apie tai, kad dalyvavote erotinėje ekskursijoje nesužinos niekas. O Jūs turėsite puikią galimybę praplėsti akiratį ir žengti koja kojon su laikmečiu.

Kas yra erotinė ekskursija: tai pažintinis pristatymas, kurio metu ekskursijos gidė-parduotuvės konsultantė išsamiai supažindina su vyrams, moterims, poroms skirtais meilės žaisliukais, dovanojančiais išskirtinius seksualinius potyrius. Skiriamas dėmesys fiziologiniams ir psichologiniams skirtumams, lemiantiems visavertį seksualinį gyvenimą, ekskursijos dalyviai supažindinami su įvairiomis priemonėmis meilei ir sveikatai.

Kur vyksta erotinės ekskursijos: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Panevėžyje ir Šiauliuose veikiančiuose parduotuvėse „Aistra“.

Kam jos skirtos: 18 metų amžiaus ir vyresniems asmenims.

Kokiai progai tinka erotinė ekskursija: bernvakariams, mergvakariams, gimtadieniams, įmonės vakarėliams ir visoms kitoms smagioms progoms, šeimyniniam-pažintiniam apsipirkimui, žingeidiems asmenims, mėgstantiems apie intymius dalykus kalbėtis be liudininkų.

Kada vyksta ekskursijos: pagal išankstinį užsakymą – bet kurią dieną.

Erotinės ekskursijos trukmė – 30 min.

Dalyvių skaičius: nuo 1 iki 15 asmenų.

Daugiau informacijos

Written by Salomėja

Salomėja - mergina, nesiskundžianti seksualine potencija. Nesiskundžia ir jos draugas Ignas. Jie abu mėgsta eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į poros santykius naujų pojūčių. Šiais pojūčiais ir įspūdžiais Salomėja dalijasi su visais, norinčiais paįvairinti savo intymų gyvenimą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *