Eksperimentai lovoje: žaidžiame ligoninę ar mokyklą

Daugelis seksologų vieningai kartoja: jeigu į miegamąjį įslinko rutina, išbandykite vadinamuosius vaidmenų žaidimus. Šis būdas atnaujinti santykius padeda ir jaunoms šeimoms, ir sutuoktiniams su stažu.

Kodėl tai veiksminga? Atsakymas paprastas: kai atliekate tam tikrą vaidmenį, pakeičiate įprastą bendravimo stilių, elgesį – tai fantastiškai užveda ne tik jus, bet ir partnerį. Be to, žaidžiant su mylimuoju ligoninę, mokyklą ar policiją, atrasite ir savyje, ir partneryje daug naujų erogeninių zonų.

Kaip išsirinkti vaidmenį? Pagalvokite, į ką norėtumėte įsikūnyti. Galbūt, vaikystėje svajojote būti sesele ar mokytoja, o brangusis, prisižiūrėjęs pornografinio turinio filmų, nusprendė išbandyti „nelengvą“ baseinų valytojo dalią ar tapti picų į namus išvežiotoju? Mintis apie seksualų naują įvaizdį turi jus jaudinti. Kaip įsijausti į vaidmenį? Nepakanka užsidėti tik pasirinktą kostiumą. Derėtų iš anksto pasidomėti vaidmens subtilybėmis: kuo labiau įsigilinsite, tuo geriau atliksite vaidmenį, tuo karštesnių įspūdžių patirsite.

Pažiūrėkite į temą erotinių filmų, paskaitykite atitinkamų knygų, pasidomėkite pagrindiniais dramos dėsniais. Tai reiškia, kad pasirinkti vaidmenys turi kirstis. Kitaip tariant, spektaklyje ar seksualiniuose žaidimuose turi būti interesų konfliktas: prievartautojas ir auka, seselei besipriešinantis pacientas, nepaklusnus mokinys ir griežta mokytoja ir t. t.

Kaip apsirengti? Seksualių naujienų svetainė Sexnews.lt rašo, kad reikiamų priemonių galima įsigyti erotinių prekių parduotuvėse. Ttrylikoje „Aistros“ parduotuvių Lietuvoje ir internetinėje parduotuvėje Aistra.eu prekiaujama itin seksualiais, sukurtais iš slystančių, jaudinančių medžiagų kostiumais, jaudinančiomis detalėmis, tokiomis kaip seksualios kelnaitės Jai ir Jam bei kitos aprangos detalės.

Partnerius užveda, kai seksualinių žaidimų metu jie vienas kitam užriša akis, pliaukšteli vienas kitam žaismingai botagu ar uždeda antrankius.

Jeigu su partnere gėdijatės savo norų ir svajonių apie vaidmeninius žaidimus, galite susigalvoti slaptažodį, kurį vienam iš jūsų įvardinus suprasite, kad atėjo laikas spektakliui miegamajame. Bet seksualius apatinius turėkite pasiruošę iš anksto.

Svarbiausia nebijokite eksperimentuoti ir drąsiausias svajones paversti tikrove. Juk tai – gerai išdžiovintos malkos, kurias įmetus į meilės ugnį, ji dega tik stipriau.

Written by Salomėja

Salomėja - mergina, nesiskundžianti seksualine potencija. Nesiskundžia ir jos draugas Ignas. Jie abu mėgsta eksperimentus su meilės žaisliukais, įnešančiais į poros santykius naujų pojūčių. Šiais pojūčiais ir įspūdžiais Salomėja dalijasi su visais, norinčiais paįvairinti savo intymų gyvenimą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *