Dar kelios idėjos Valentino dienai

Na, kad jau pradėjau rašyti ir dalintis apie tą raudonai-rožiniai-saldžiai išpustytą šventę, tai parašysiu dar truputį. Juk stilingos idėjos gali būti naudojamos ne tik vasarį, bet ir kitų švenčių metu. Ir visai nereikia ant manęs bartis ir sakyti, kad raginu švęsti neįprastą lietuviams šventę. Niekas juk neliepia. Kaip ir neliepia dekoruoti namų, išsiplauti grindų – nebent gyvenate pas reiklią mamą.

O man gražu. Ir labai gražu, jei išsilaikys sniegas iki pat vasario 14 – nes man labai gražus raudonos ir baltos derinys. Ir jis man nesiasocijuoja su Valentino diena, o gal labiau su Kalėdomis, bet vis tiek.

 Taigi, jei nusprendėte nustebinti saldintą kavą mėgstančius – galite pasigaminti rožinio cukraus. Viskas, ko prireiks – širdelių formos, šaukšto, dubens, cukraus, šlakelio vandens ir rožinių maistinių dažų. Jeigu dar reikia instrukcijų – apžiūrėkite jas čia. Beje, kaip formą galima naudoti ledų formeles, tuščias saldainių dėžutės pakuotes. Būkite išradingi. Nuotrauką matote pačiam įrašo viršuje.

Dar viena idėja iš tinklapio howdoesshe.com Ar kada nors mėginote kasdien parašyti, už ką mylite savo žmogų? Kasdien, po vieną dalyką. Jeigu turėtumėte tokį dienoraštį – supykus, nebereiktų ieškoti priežasties. Galite pasinaudoti ir paprastesne idėja – parašyti 10 dalykų, kuriuos mylite savo žmoguje ir padovanoti jam.

Kelios nesudėtingai pagaminamos dovanos iš countryliving.com:

 

Galima stilingai „sulopyti“ alkūnes megztiniui arba kelius džinsams. O gal užteks įsiūti naują pamušalą į mėgstamos striukės kišenę?


Pagaminti vintage stiliaus atvirutes iš audinio arba pasiryžti pasodinti Valentino dienos sodą:

Keliaujam toliau per idėjų džiungles. Mes su dukrom irgi kelis projektus sugalvojom, bet juos parodysim, kai baigsim. Dabar vis dar „kūrybiniame procese“.

Puikių minčių!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 2 comments

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *