Press "Enter" to skip to content

Vasaros vilionė – koncertai po atviru dangumi

Foto: Klaipėdos koncertų salė

Vasaros koncertų ciklas „Nuo Joninių iki Žolinės“ šiemet nuo birželio 25-osios iki rugpjūčio 13-osios jau trečią kartą kviečia į Klaipėdos koncertų salės parką (Šaulių g. 36).
Vasaros koncertų ciklas suteikia galimybę klausytojams patirti malonius įspūdžius bei mėgautis klasikine muzika atvirame ore. Kita vertus, šalia Klaipėdos koncertų salės esančio parko estradoje vykstantys renginiai sujungia praeitį su dabartimi. Dar XIX amžiaus viduryje, Šaulių organizacijos laikais, čia vykdavo miesto šventės.
Šią vasarą turėsime galimybę klausyti džiazo muzikos meistrų iš Vilniaus, Klaipėdos kamerinio orkestro, vadovaujamo Mindaugo Bačkaus, romantinę nuotaiką pajusime skambinant pianistui Petrui Geniušui, populiarusis Deivis su Klaipėdos brass kvintetu džiugins amerikietiška programa. Šventiškai ir kilniai bus paminėta Lietuvos valstybės diena – muzikuos Klaipėdos kamerinis orkestras, J. Marcinkevičiaus dramų „Mažvydas“ ir „Mindaugas“ fragmentus skaitys Klaipėdos dramos teatro aktorius Vytautas Paukštė.
Tad netrukus vasaros ir muzikos garsai čia vėl susilies į bendrą harmoniją, ir aštuonis birželio – rugpjūčio vakarus kvies patirti jos magišką poveikį. Laukiame Jūsų su draugais bei visa šeima.

Vasaros koncertų ciklas „Nuo Joninių iki Žolinės“ – puiki proga supažindinti jūsų mažylius su rimtąja muzika netrukdant aplinkiniams!

Koncertų pradžia – 20 val. Dauguma ciklo renginių – nemokami.

Esant lietingam orui, renginiai vyks Koncertų salėje.

Spustelėkite čia, norėdami sužinoti detalų vasaros ciklo repertuarą

Klausytojų dėmesiui, nuo š. m. birželio 27 d. keičiasi Koncertų salės kasos darbo laikas.

Parengta pagal Kaipėdos koncertų salės informaciją.

MG renginių organizavimas

6 komentarai

  1. […] Taigi – būkite kūrybingi ir neišsekinkite savęs. O „iš niekur“ atsiradusį laisvą laiką, bent jau savaitgaliais, tikrai yra kur praleisti. […]

  2. […] pradėjome draugauti ir su Klaipėdos koncertų sale, skelbti informaciją apie kai kuriuos jų organizuojamus renginius ir tapome vaikams skirtų koncertų informaciniais partneriais. Per šiuos metus, be išvaizdos […]

Comments are closed.