Užburiantis garso, vaizdo, laiko ir erdvės teatras: „Smėlio laikrodžiai“

Foto: Klaipėdos koncertų salė

Spalio 11 d., antradienį, 19 val. festivalis „Permainų muzika“ kviečia į užburiantį garso, vaizdo, laiko ir erdvės teatrą.
Tąvakar laiką Klaipėdos koncertų salė skaičiuos byrantys „Smėlio laikrodžiai“. Šis Milane gyvenančios kompozitorės Justės Janulytės sumanytas ir kartu su lietuvių bei italų menininkais įgyvendintas projektas, apibūdinamas kaip „garso ir vaizdo, laiko ir erdvės teatras“. Valandos trukmės muzikos kūriniui įspūdingas vaizdo projekcijas sukūrė Luca Scarzella (Italija). Vaizdai projektuojami ant keturių milžiniškų cilindrų – „smėlio laikrodžiais“ pavirstančių tiulio instaliacijų, kuriose griežia violončelininkai, lydimi gyvosios elektronikos. Elektroniką įgyvendins italai Michele Tadini ir Antonello Raggi. „Smėlio laikrodžius“ atliks „Gaida Ensemble“ solistai Edmundas Kulikauskas, Povilas Jacunskas, Rūta Tamutytė, Onutė Švabauskaitė (violončelės).
Šis valandos trukmės audiovizualinis kūrinys sulaukė didelio užsienio festivalių prodiuserių ir žurnalistų susidomėjimo. Šį rudenį jis rodomas svarbiausiuose Lenkijos, Prancūzijos ir Italijos muzikos festivaliuose, kitąmet jį planuoja kviesti Niujorko, Sidnėjaus ir Glazgo festivaliai.
18 val. (koncerto dieną) kviečiame į prieškoncertinį susitikimą su atlikėjais.

Klaipėdos koncertų salės informacija.

Written by Gidonė

Gidonė atstovauja Klaipėdos koncertų salę. Klaipėdos koncertų salė - visa tiesa apie koncertus.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *