Taupyklė pinigų leidimui, taupymui ir dalinimuisi

Photobucket

Nelabai seniai buvo įrašas apie Vaiką ir pinigus, o dabar radau idėją, kaip padaryti trigubą taupyklę. Normalu, kad kišenpinigiai būtų skirstomi į tris dalis – savo reikmėms, taupymui ir dalinimuisi (labdarai). Taupymui ir labdarai reiktų atidėti po 10 proc. visų pinigų. Beje, jei taip įpras vaikystėje, bus labai nesudėtinga studijų metais. Labai dažnai, net suaugusieji nemoka planuoti biudžeto, taupymui nebelieka nei cento. Jau girdžiu balsus, kad mažai uždirbant, nėra kaip taupyti, bet juk niekas negali garantuoti, kad vėliau nebus dar blogiau ir tie sutaupyti pinigai ir įgūdžiai neišgelbės. Jei neprireiks – juk pagerėjus sąlygoms, galėsite pasidovanoti puikią pramogą.

Įdomių darbų ir idėjų!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 1 comment

  1. myndazx Reply

    Tikrai nuostabi idėja ir kartu taupyklė, taip iškartą galima paskirstyti savo išlaidas, nes atsiminu turėjau vieną taupyklę, tai visada galvodavau vėliau kur išleisti pinigus, kadangi pasirinkimų ir norų būdavo daug, tai užtrukdavau kol išsirinkdavau vieną daiktą.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *