Press "Enter" to skip to content

Rankdarbio idėja: moliūgų variacijos

Ruduo pilnas gamtos gėrybių – iš laukų gabenami moliūgai, morkos, kirtos daržovės, medžiai puošiasi puošniais lapais. šį sykį apie pačias įvairiausias moliūgų interpretacijas – nuo švariai nuvalytų ir iš daržo parneštų ir padėtų iki nertų ir siūtų iš odos. manau, kad kiekviena išsirinksite labiausiai jūsų skonį atitinkantį variantą.

Jei smalsu moliūgus nusinerti – instrukcija tinklapyje procraftinationstation.blogspot.com. Šie žavūs mažyliai nesusiraukšlės, kaip jų broliai iš daržo ir puoš aplinkątol, kol atsibos. Jokios bėdos, jei netyčia nukris ant žemės.

Šitas gražuolis pagamintas iš languoto pledo. Instrukcija ir aprašymas – viv-spot.blogspot.com.

 

O kaip moliūgu paversti seną striukę – dalinasi tinklapio brownpaperpackagesep.blogspot.com autorė. Žinoma, pagal tą pačią instrukciją nesunkiai pasuisiūsite moliūgus ir iš kitokių medžiagų. O paskui jau kaip leidžia fantazija – juos galima dekoruoti džiovintais lapais ar šermukšnio šakele. O gal jaukiai nutūps ant sofos vietoj pagalvėlės?

 

O gal turite veltinio? Ar seną „labai gerai išskalbtą“ vilnonį megztinį? Tada Jums – ellenscreativepassage.blogspot.com idėja. Šitokie moliūgėliai gali puošti namų aplinką.

 

Nusibodo nepraktiški moliūgai? Tada pasigaminkite moliūgus – žvakides. Ne tik puoš aplinką, bet ir jaukiai švies vakare. Idėja iš apumpkinandaprincess.blogspot.com.

Tai va tiek moliūgų šeštadienio rytui. Džiaugsiuos, jei ką nors įkvėps papuošti namus ar šiaip pakels nuotaiką.

Puikių minčių!