Neploninantys piniginės namų dekoro patarimai

Tikriausiai, daugelis suka galvą, kaip gražiau atnaujinti namus. Kokios detalės paverstų namus išskirtiniais, bet nekainuotų krūvos pinigų. Jų turint be galo daug paprasta – pasikvieti interjero specialistą, papasakoji, ko tikiesi ir renkiesi iš to, ką pasiūlo.

Bet niekas taip gerai nepažįsta namų ir Jūsų gyvenimo būdo, kaip Jūs patys. Vadinasi ir dekoro detales, tinkančias Jūsų namams, geriausiai parinkti galite Jūs.

Gal pravers keletas draugiškų biudžetui patarimų. Menininkų foto darbai kainuoja labai daug. Bet tokią ekspoziciją, galite pasidaryti patys, naudodami savas, aukštos rezoliucijos nuotraukas. Tereiks tinkamai įrėminti ir turite puikią fotografijos galeriją.

 

Kiek kainuoja stalo padėkliukas? 2-5 litus? Iš jų galima pagaminti puikią kabančią dekoraciją virtuvei.

 

 

Meno kūriniu gali virsti bet kas, ką įrėminate rėmuose. Tai gali būti karpinys, piešinys, iškarpa iš žurnalo.

Namų interjerą puikiai gali papuošti ir vaikų piešiniai. Tereikia gražiai sukomponuoti.

Daugiau patarimų ir nuotraukų – bhg.com.

Sėkmės, kuriant namus!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 3 comments

  1. Mama Ieva
    DirbuMama Reply

    Mūsų tėtis sugalvojo ir įgyvendino panašią namų dekoravimo idėją: ant sienos priklijavo debesį įmaučių, geru spalvotu printeriu prispausdino šeimos nuotraukų A4 formatu ir sukaišiojo į įmautes. Smagu tai, kad nuotraukas įmautėse lengva keisti, tad ekspozicija nestovi viena ir ta pati per amžius amžinuosius ;)

  2. Ilona-Eitnė
    Eitne Reply

    Labai smagu, kad pasidalinate ir savomis idėjomis. Ačiū, Dirbumama.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *