Mieli žaidimai – Mateusz Skutnik

 

(c) Mateusz Skutnik

 

Noriu su jumis pasidalinti ilgalaike savo gyvenimo dalimi – Pastel Games.
Dar prieš metus jie taip nesivadino, o prieš kelis, žymus buvo tik vienas žaidimas.
Submachine.
Šitas lenkas, kurio pavardė puikuojasi pavadinime, prikūrė daug nuostabių žaidimų. Kai kurie visai paprastučiai, nereikalaujantys didelių pastangų, proto. Kai kurie sudėtingi, reikalaujantys kartais kelių dienų, kad išspręstum sudėtingą uždavinį.Vieni tokie jautrūs valdymui, kad neįmanoma pereiti, nervuoja. Kitų neįmanoma paleisti neperėjus.
Visus juos galima pažaisti internete, kai kuriuos galima parsisiųsti.

Tad, jei nesate labai senas, nuobodus, apsikrovęs darbais, norite pailsėti ir atsipalaiduoti, ar palavinti savo protą ir pasukti smegeninę, pabandykite pereiti submachine, surasti 10 gnomų  arba pabėgti iš kambario  .

Kiek žaidžiau, visi tinka mažiems vaikams, daugelyje nereikia mokėti jokios kalbos. Spalvoti, gražiai nupiešti, be jokių žiaurumų .

Jei priimsit kokį iššūkį, papasakokit, kaip sekėsi!

Written by Akfak

Akfak - vis ieško kur geriau, o randa - kaip visada. Apie ieškojimus ir atradimus, apie kasdieniškas gyvenimo kančias, iliustruotai rašo labai realų blogą, bet kartu ir gerą.

This article has 1 comment

  1. Eglė
    Eglė

    Esu juos prieš kelis metus žaidus, labai patiko. Paskui apie juos visai užmiršau, o šiandien vėl prisiminiau tavo dėka. Reikės kada vėl pažaisti :)