Kviečiame į knygų keityklos atidarymą

Pagaliau pildosi mano viena iš svajonių. Visada svajojau, kad būtų tokia vieta, į kurią žmonės galėtų atnešti perskaitytas, nebereikalingas knygas ir pasiimti tai, ko labiausiai reikia. Šiuo metu, kai daugelis skundžiasi, kad  mielai skaitytų, tik neišgali knygų nusipirkti – tokia vieta ypač aktuali.

Labai simboliška, kad būtent šią dieną – Vaikų gynimo dieną – mūsų parduotuvėlėje atidaroma knygų keitykla vaikams ir mamoms. Jungiamės prie šaunios iniciatyvos – „Keisk knygą į dar neskaitytą“ (Projektą įgyvendina VšĮ „Infokursas“ ir VšĮ „Pridėtinės vertės mokėtojai“. Projekto iniciatorė ir vadovė – V. Žvikienė).  Tai, kas Jums atrodo nebereikalinga, gal virs kam nors pačiu geriausiu vadovu ir žinių šaltiniu.

Laukiame visų, kas gali prisidėti vaikiškomis ir mamų/nėščiųjų knygomis, jas padovanoti, nes visos Jūsų ar Jūsų vaikų perskaitytos knygos padės užpildyti knygų lentyną, kurią paruošėme tikrai nemažą. Juk norint keistis, reikia nuo kažko pradėti. Ir tuo geruoju pagalbininku galite tapti Jūs ir Jūsų vaikai.

Knygas mielai priimsime ir iki oficialaus keityklos atidarymo (06.01) ir bet kada vėliau.

Galite mums bet kada rašyti eitne@eitne.lt.
 
Laukiame Jūsų visų, Taikos pr.7, Klaipėda, parduotuvėje „Premaman“.

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 4 comments

 1. Pingback: Žalių namų idėjos | Eitnė.lt

 2. Povilas

  Pačiame straipsnyje nėra info apie vietą – pagalvojau, kad tai virtuali keitykla, ir tik pagal nuorodą perskaičiau, kad tai Klaipėdoje :) Patarčiau ir pačiame straipsnyje – nes man po žodžių „Laukiame visų…“ kyla natūralus klausimas „kur laukiate?“ ir pačiame straipsnyje atsakymo nėra :)

  • Ilona-Eitnė
   Ilona-Eitnė

   Povilai, ačiū už pastabą. Adresą prirašiau, kartais žiopla galva ne iki galo „sudirba“.