Neseniai Eitne.lt Facebooko puslapyje pralošėme dvi nuostabias knygas – „Senelių Meilė“ ir „Tėvai, vaikai ir pinigai“. Turime dar po vieną egzempliorių ir norėtume šias knygas padovanoti vienam iš mūsų skaitytojų.

Ką reikės padaryti?

Naujausia knyga „Tėvai, vaikai ir pinigai“ kalba apie tai, kad reikia mokyti savo vaikus apie šeimos finansus nuo pat pirmos dienos, kai jis pradeda suvokti, iš kur atsiranda maistas, nauji rūbai ir žaislai. Šioje knygoje labai daug patarimų, kaip aiškinti vaikams apie atlyginimą, paskolas, pirkimus, taupymą ir kitų gan įdomių minčių, tad ją paskaityti turėtų visi tėvai, kol dar ne vėlu. Nemokantis su savo asmeniniais finansais tvarkytis vaikas pridarys daug bėdos, nes jam augant, auga ir poreikiai…

Norime sužinoti jūsų nuomonę ir patirtį, kaip jūs mokote savo vaikučius apie pinigėlius, kaip jiems paaiškinate, kad reikia taupyti, kiek duodate kišenpinigių ir kaip kontroliuojate jų finansus. Temų iš tiesų yra daug, tad nedvejokite ir komentaruose pasidalinkite savo istorijomis. Jei turite savo tinklaraštį, ar manote, kad jūsų patirtis išeina iš paprasto komentaro ribų, mielai išpublikuosime ir jūsų straipsnį vaikų finansinio švietimo tematika. Dėl tekstų publikavimo su mumis susisiekite.

Iš komentarų daugybės išrinksime vieną originaliausių ir įdomiausių būdų, kaip vaikus auklėjate elgtis su pinigais ir apdovanosime šiomis dviem knygomis.

Konkursas tęsiasi nuo šiandien gruodžio 19 iki kitų metų sausio 5 dienos. Nugalėtoją išrinksime subjektyviai – kolegos rašytojai pasitars, o redaktorė nuspręs :) Vertinsime originalumą ir pritaikymą kitiems tėvams.