Klaipėdos koncertų salė pristato: Žaismingos muzikos orkestras – pavasarinis koncertas

Photobucket

Kadangi „Klaipėdoje nieko nevyksta“, o ypač, jei norime pasilinksminti su vaikais, Jūsų dėmesiui – Žaismingos muzikos orkestro koncertas.

Solistai: Ieva ir Augustė Petkūnaitės (fortepijoninis duetas, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla), Bernardas Petrauskas (smuikas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla).
Dalyvauja Klaipėdos E. Balsio menų gimnazijos, S. Šimkaus konservatorijos moksleiviai.
Programoje: Antonio Vivaldi, Johann Strauss, Jurgita Mieželytė, Leroy Anderson, Aleksandr Dadiomov, Oleg Chromušin. Su žaismingai muzikuojančiu Klaipėdos kameriniu orkestru, vadovaujamu Mindaugo Bačkaus ir diriguojamu Mindaugo Piečaičio, solo gros jaunasis Lietuvos talentas Bernardas Petrauskas (smuikas, Nacionalinė M. K. Čiurlionio menų mokykla), sesutės Ieva ir Augustė Petkūnaitės (fortepijoninis duetas, Klaipėdos J. Kačinsko muzikos mokykla).
„Žaismingos muzikos orkestro“ VI-ajame koncerte kovo 9 dieną mažieji klausytojai ir jų tėveliai taip pat išgirs muzikinę pasaką „Kaip genys eglę kirto“. Jai muziką sukūrė Jurgita Mieželytė. Pasaką seks orkestro artistai, įsikūnydami į lapės, kiškio, vilko, lokio ir genio vaidmenis bei grieždami instrumentais. Kas vaidins genį ir ar jam pavyks nukirsti eglę? Paklausysim, pamatysim…

O Jūs, mielieji skaitytojai ir prenumeratoriai, sekite naujienas. Nors dar negausiai paukščių, tačiau vienas pačiulbėjo, kad tikrai laukia siurprizai ir dovanos, apie kurias bus pranešta tiek Klaipėdos koncertų salės tinklapyje, tiek ir čia, mūsų portale bei Facebook kanalais. Ir būtinai pasižymėkite, kad kovo 9 dieną visi traukiam į koncertą, nes pavasarį širdis dainuoja!

3 thoughts on “Klaipėdos koncertų salė pristato: Žaismingos muzikos orkestras – pavasarinis koncertas

Comments are closed.

Read previous post:
Smulkūs darbeliai, arba kur naudoju vintage stiliaus rožes

Segtukas ir plaukų gumelės.

Close