Kiaušinių marginimo būdai pagal Marthą

Photobucket

Nuotrauka iš goeasteurope.about.com

Šį sykį ne mano pačios marginti kiaušiniai, dar renku naujesnius/įdomesnius/gražesnius būsimam šv.Velykų stalui. Aišku, nėra nieko įprasčiau už vašku margintus kiaušinius – tokius darome jau ne vieni ir ne du metai. Dar žinojau skutinėjimą. Dar svogūnų lukštus, žoleles, geležūnus. Visokius metodus, kuriuos esu išmėginusi. Jei kam įdomu – galėsiu papasakot ir apie tradicinius.

Martha Stewart iš marthastewart.com siūlo dar begalę naujų, kitokių būdų:

Photobucket Dažymas nėriniais. Norint šitaip nudažyti, reikia nėrinį sukarpyti, prilipdyti prie kiaušinio ir dažyti pagal dažų instrukciją. Čia yra ir video.

Photobucket

Žolyte dekoruoti kiaušiniai. Šie kiaušiniai daugiau stalo dekoras, nes naudojami išpūsti lukštai. Kaip išpūsti kiaušinį rašiau čia. Apklijuoti žolės stiebeliais ir įtupdyti į mažą vazonėlį.

PhotobucketBlizgučiais dekoruoti kiaušiniai. Instrukciją rasite paspaudę nuorodą, ten yra ir video.

Photobucket

Kiškučiai. Šie smagūs kiškučiai – popieriaus aplikacijos – tereiks iškirpti auseles ir žolę ir įtupdyti juos į keksiukų popierėlį. Tiks Velykų stalui dekoruoti. Šį metodą manau labai sėkmingai sugebės įgyvendinti ir mažieji.

Gražių margučių!

Written by Ilona-Eitnė

Eitnė – viena iš portalo eitne.lt autorių ir pagrindinė redaktorė. Dar ji – nuostabi mama ir sėkminga verslininkė su kalnu idėjų. Jai trūksta tik vieno – kokių 3 papildomų valandų paroje.

This article has 2 comments

  1. Pingback: Šv.Velykos: kiaušinių marginimo būdai ir ornamentai • Eitnė.lt

  2. Pingback: Kiaušinių dažymas skutimosi putomis - Eitnė.lt | Eitnė.lt

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *