Press "Enter" to skip to content

Kelios idėjos vaikų kambariui

Photobucket

Kaip žinote, ieškome naujų namų. O nauji namai, tai nauji iššūkiai ir naujos idėjos. Taigi, daugiau dairausi po įvairiausius dizaino ir namų interjero puslapius ir ieškau įkvėpimo. Žinoma, medžiagos, spalvos dar ne sykį transformuosis, mėginsime jas pritaikyti prie aplinkos ir situacijos. Ir prašau manęs nekaltinti diskriminacija, kad daugiau idėjų mergaičių kambariams, bet pas mus namie mergaitės dauguma. Pirmoj nuotraukoj – Mildos svajonių kambarys.

Photobucket

Gėlių atvaizdai ant lovatiesės, bei motyvų pasikartojimas sienose ir užuolaidose suteikia kambariui vientisumo. Kaip jau ir esu minėjus, sienos geriau blyškios, o žaismingumas sukuriamas detalėmis.

Šviesūs baldai, šviesios sienos – labai puikus fonas ryškesnėms detalėms, pagalvėlėms, šviestuvams.

Photobucket

Žaislų lentyna irgi neprivalo būti taisyklingas ir paprastas stačiakampis. Ji gali virsti nameliu, kuriame apsigyvena mylimiausios lėlės.

Photobucket

Šiame pavyzdyje – margais tapetais išklijuota viena siena, žaismė sukuriama spalvinės gamos suderinamumu.

Photobucket

Nuostabi komoda su daug mažų stalčiukų lobiams susidėti. Vaikų kambariuose labai daug nedidelių daiktų – pradenat marškinėliais ir kojinėmis, baigiant žaislais. Labai svarbu, kad lentynos vaikų kambaryje būtų patogiame aukštyje. Vaikui mėginat ką nors nusiimti, jis gali užsigauti.

Photobucket

Nuotraukos iš www.housetohome.co.uk