Keliaujame lėktuvu: kaip susimažinti bagažo mokestį ar jo visai išvengti

Šaltinis: blog.hipmunk.com

Kelionės – tai poilsis ir malonumas, netgi verslo komandiruotės. Pailsime pakeitę aplinką, pasigėrime naujais vaizdais, įspūdžiais, susipažįstame su naujais žmonėmis. Tuo pačiu tai ir išlaidos: viešbučiai, taksi, maistas, arbatpinigiai ir… bagažo mokesčiai. Kaip šie mokesčiai atsirado, kaip jie kiūto ir kas mūsų laukia ateityje – galite pasižiūrėti puikioje hipmunk infografikoje.

Pora įdomesnių momentų yra šie: prieš kelionę verta pasisverti savo bagažą namie, taip pat galite drąsiai paprašyti, kad jūsų bagažas būtų pasvertas dar sykį, kitomis svarstyklėmis. Kaip rodo patikros JAV rezultatai – iki 77% oro uostų svarstyklių rodo neteisingus rezultatus.

Šaltinis: blog.hipmunk.com

Norėdami sutaupyti mokesčio už bagažą sąskaita, stenkitės susidėti lagaminus taip, kad juos galėtumėte įsinešti į saloną be papildomo mokesčio (prieš kelionę būtinai pasidomėkite konkrečių avialinijų bagažo mokesčio tarifais, kadangi jie gali kisti ir skirtis tarp skirtingų oro linijų).

Written by Dainius Tulaba

Dainius - kompiuterių entuziastas, pagal išsilavinimą geologas. Tačiau visų pirma sutuoktinis ir tėvas. Verslininkas, investuotojas, darbuotojas. Dar rašau ir portale fwd.lt

This article has 1 comment

  1. Pingback: Kelionių patarimai: pakuojame lagaminus, kaip skrydžių palydovai | Eitnė.lt

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *