Kaip skalbti rūbus kelionėje ar sugedus skalbimo mašinai?

Instructables siūlo labai paprastą ir lengvą būdą: jums reikės kibiro ar kitos talpos ir kanalizacijos atkimšimo plunžerio. Žinoma, šis skalbimo būdas nėra labai taupus, jei kalbėsime apie vandens suvartojimą, tačiau, kol remontuojama sugedusi skalbyklė, visai praktiškas ir netgi sveikas, nes verčia pasimankštinti.

Pirmiausiai į kibirą įpilkite šiek tiek vandens ir skalbiklio (rekomenduojama naudoti pusę normos, palyginti su naudojamu skalbimo mašinoje). Išmaišykite, kad vanduo ir skalbiklis susimaišytų. Įdėkite skalbinius ir užpilkite dar vandens ir palikite mirkti 15 minučių. Po mirkymo grūskite skalbinius su plunžeriu maždaug 10 minučių. Jei skalbiniai „sušoko“ į gniutulą – išskirstykite juos ir tęskite darbą. Kai skalbiniai jau švarūs, išpilkite vandenį, tačiau skalbinius palikite kibire. Į kibirą vėl įpilkite vandens, tačiau šį kartą tik iki pusės. Jei norite – galite įpilti truputį skalbinių minkštiklio. Ir… grūskite 5 minutes! Pakartokite dar du kartus, tik jau be minkštiklio. (Matote – trys skalavimo ciklai?). Dabar išgręžkite ir galite džiaustyti. Jei namuose neturite švaraus, nenaudoto, kanalizacijos plunžerio, viską galite atlikti trypdami skalbinius koja. Ir mankšta, ir nauda!

Pagal Instructables.

Written by Dainius Tulaba

Dainius - kompiuterių entuziastas, pagal išsilavinimą geologas. Tačiau visų pirma sutuoktinis ir tėvas. Verslininkas, investuotojas, darbuotojas. Dar rašau ir portale fwd.lt

This article has 2 comments

  1. džemperiai Reply

    Kelionėje pravers tikrai, nors keliaujant dažniausiai visada dėvimi būna džemperiai, bet į nauda bus. :)

  2. amikaela Reply

    Mums keliaujant, drabužiai dažniausiai nebūna skalbiami, bet sugedus skalbimo mašinai manau ir pravers tai.

Leave a Comment

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *